בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יריות נורו לעבר אוטובוס בכביש המנהרות 
 
 
חדשות נענע 

אזרח נפצע באורח קל מאוד. משעות הצהרים התגברו המהומות בשטחים ובאזור ירושלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזרח ישראלי נפצע בצהרים באורח קל מאוד מיריות שנורו לעבר אוטובוס ישראלי בכביש המנהרות דרומית לירושלים. הפצוע פונה לבית חולים לקבלת טיפול רפואי. כוח מג"ב שליווה את האוטובוס, השיב באש לעבר מקורות הירי. המשטרה פתחה בסריקות. בגלי צה"ל דווח כי כביש המנהרות נסגר לתנועה בשני הכיוונים. מחקירה ראשונית עולה כי היריות נורו מנשק אוטומטי, ככל הנראה מכיוון הכפר בית ג`אלה.
 

תקריות אלימות בשטחים

הפרות סדר הולכות ומחריפות החל משעות הצהרים. בצומת נצרים מתנגשים פלסטינים עם כוחות הביטחון ומיידים אבנים. אחר הצהריים הושלך מטען צינור לעבר עמדת צה"ל. לא היו נפגעים.

גם בחברון מתפרעים פלסטינים. תושבי השכונה בית הדסה בחברון קיבלו הנחייה להישאר בבתים, מחשש לירי של פלסטינים לעברם. כוחות צה"ל נמצאים במקום.

בצומת תפוח הושלך בקבוק תבערה. חיילי צה"ל השיבו באש, לא היו נפגעים. בכפר בידייה על כביש חוצה שומרון מיידים פלסטינים אבנים.

גם בכביש גבעת זאב מודיעין מיידים פלסטינים אבנים. יריות נורו לעבר בתים בהתנחלות בית"ר עילית כמו כן הושלכו ושני בקבוקי תבערה. לא היו נפגעים.
 

אבנים ובקבוקי תבערה בירושלים

בכפר סוואחרה, הסמוך לירושלים, יידו עשרות פלסטינים אבנים לעבר הצומת הקרוב לתחנת המשטרת עוז שבפאתי הכפר. ההתפרעות התחילה במלך מסע הלוויה של שוטר פלסטיני שנהרג אתמול ברמאללה.

בתחילה נמנעו השוטרים מלהגיב אולם כשהאלימות גברה הופעלה יחידת המסתערבים של מג"ב שנכנסה לקהל המתפרעים ועצרה תשעה חשודים. כעת שקט במקום.

בגלי צה"ל דווח כי צלם של "ידיעות אחרונות" סיפר שהוכה על ידי השוטרים שאף שברו את מצלמתו אחרי שטענו כי הוא מפריע להם. במשטרה אמרו כי הצלם נקלע לאמצע הפעילות ונפגע.

מוקדם יותר ניסו פלסטינים משכונת ג`בל מוכאבר בירושלים להתפרע בשכונת ארמון הנציב. הם יידו אבנים והשליכו בקבוקי תבערה. כוח משטרה השתמש בירי כדורי גומי ועצר את ההתפרעות. כעת שקט במקום.

בצהרים נורו יריות לעבר מכונית ישראלית סמוך לישוב בית סירה באיזור לטרון.

נער בן 16 מקלנסוואה, שנפגע ביום ראשון מכדור גומי בראשו במהומות באום אל-פאחם, מת היום מפצעיו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by