בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הלילה עימות הסגנים: ליברמן מול צ'ייני 
 
 
רויטרס

אחרי שגור ובוש סיימו עימות טלוויזיוני ראשון מתוך שלושה בשבועיים הקרובים יתעמתו הערב המועמדים לתפקיד סגן נשיא ארצות הברית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי שאל גור וג`ורג` ו. בוש התעמתו ביום רביעי יופנו היום הזרקורים לעבר העימות הטלוויזיוני בין שני הסגנים, ג`ו ליברמן ודיק צ`ייני. השניים צפויים לעסוק באותם נושאים וחילוקי דעות כמו בדיון הראשון.
 
עימותים קודמים בין המועמדים לתפקיד סגן הנשיא ייצרו כמה רגעים בלתי נשכחים. לרוב אין לעימות הסגנים השפעה על תוצאות הבחירות, אולם מכיוון שהפער של גור על בוש הוא מזערי לכל מהלך עשוייה להיות השפעה.

ליברמן כבר הצהיר כי אין בכוונתו להיגרר להתקפות אישיות. ליברמן הפגין סגנון שנון ונוח במהלך הקמפיין. לעומתו נראה צ`ייני לעיתים תכופות נוקשה ונבוך.

צ`ייני הצהיר אתמול (רביעי) כי ברצונו "לנהל שיחה עם העם האמריקני". הוא התייחס לסקרים שהצביעו כי האמריקנים מחבבים יותר את ליברמן.

סקרים לאחר העימות בין גור לבוש הראו כי יתרון קל לגור בעימות. "נהניתי בעימות משום שאיפשר לאזרחים לצפות בנו ללא מסננים ולהבין את העמדות שלנו", אמר בוש אתמול.

גור התייחס יום לאחר העימות לקמפיין הרפובליקני שתוקף את אישיותו. "אני חושב שהגיע הזמן להפוך את ארצנו לארץ טובה עוד יותר במקום לנסות ולגרום למועמד אחר להראות כאדם רע", אמר גור.


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by