בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אוירה נינוחה בעימות הטלוויזיוני בין ליברמן לצ'ייני 
 
 
חדשות נענע 

אחרי עימות מתוח בין המועמדים לנשיאות גור ובוש נערך הלילה עימות רגוע ומתורבת יותר בין שני הסגנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העימות הטלוויזיוני בין שני המועמדים לתפקיד סגן נשיא ארה"ב, ג`ו ליבמן ודיק צ`ייני התנהל הלילה על מי מנוחות. שני המועמדים הצהירו עוד לפני תחילת העימות כי אין ברצונם להיגרר להכפשות אישיות.
 

מיליוני הצופים זכו לשמוע דיון מפורט על עמדות הצדדים ועל חילוקי הדעות בינהם. בהמשלה לקרב איגרוף ליברמן היה קל וזריז וצייני כבד יותר.

ליברמן הצהיר בתחילת העימות כי זכה לעצה מאמו: "זכור להיות חיובי, לא משנה מה יריבך יאמר עליך - אני אוהב אותך". צ`ייני חייך למשמע העצה. השניים אף התבדחו קלות על יכולות השירה של ליברמן.

האווירה הנעימה והדיון התרבותי לא מנעו מחילוקי הדעות להתגלות. השניים דנו בנושאים שונים ובהם: כלכלה ומיסים, זכות ההפלה, הפרטת חלק משירותי הביטוח הלאומי, מוכנות הצבא האמריקאי ומדיניות החוץ של ארה"ב.

צ`ייני, שנחשב למשעמם וחסר כריזמה, דווקא הצליח לרשום את ההופעה המוצלחת יותר בזכות נסיונו הרב בצמרת הממשל. צ`ייני הצליח להרשים בעיקר בויכוח על מדיניות החוץ האמריקאית.

נראה שעימות הסגנים היה נינוח יותר מהעימות של המתמודדים לנשיאות משום שהם אינם נמצאים תחת אור הזרקורים כמו גור ובוש. הם נתונים לפחות לחצים ולדבריהם מיוחסת פחות חשיבות.

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by