בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
3com תערוך את הסקר הגדול ביותר בעולם דרך האינטרנט 
 
 
חדשות נענע 

בסקר שייערך בנובמבר ישאלו מיליוני בני אדם מכל פינות העולם, כולל מקומות נידחים, שאלות על אורח חייהם. המארגנים מקווים להשיג תמונת ראי דיגיטלית של האנושות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ההיי טק 3com מתכוונת לערות את סקר האינטראקטיבי, מבוסס האינטרנט, הגדול ביותר בעולם. הסקר שנקרא Planet Project יערך בקרב מיליוני אנשים ממרכזי הציביליזציה עד לפינות הנידחות של כדור הארץ כמו יערות האמזונס פפואה גינאה החדשה. מטרת הסקר לקבל "תמונת ראי דיגיטלית" של מצב האנושות.
 


כדי לקבל תוצאות גם מהאזורים הנידחים יותר יגיעו למקומות אלה יותר מאלף סוקרים עם מחשבים נישאים ואמצעי שידור כדי להתחבר לרשת. השאלון יוצג בשמונה שפות: סינית, אנגלית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, יפנית, פורטוגזית, וספרדית שיותר ממחצית העולם דובר לפחות את אחת מהן.

הסקר יערך במשך ארבעה ימים מנה-15 בנובמבר עד ל-18 בנובמבר. הסקר בנוי משמונה נושאים שבכל אחד מהם 20 שאלות. הנושאים הם: דת, אמונה ופחדים, בריאות, שינה וחלומות, דימוי עצמי, נישואים, מערכות יחסים ומין, הורות וחינוך, חוק וסדר.

הנשאלים יוכלו לענות רק על חלק מהשאלון וגם להשוות את תשובותיהם לתשובות אחרות לפי חתכים שונים.

בין השאלות שישאלו: כשתמות, מה לפי דעתך יקרה לך?, האם אי פעם חלמת חלום רע שאחר כך התגשם במציאות?, כל כמה זמן אתה חושב על משקלך?, כיצד אתה מביע את חיבתך לזוגתך?

החברות שמשתתפות במבצע הטכנולוגי המורכב של 3com: Sun Microsystems, Akamai Technologies, Oracle Corporation, BEA Systems, Mercury Interactive, Macromedia, Eucid, AT&T
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by