בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ליברמן יתמוך במדינה פלסטינית 
 
 כל אזרח ישבע אמונים למדינה ולסמליה. ליברמן (אתר הכנסת)   
 
חדשות נענע

מפלגתו של אביגדור ליברמן ניסחה מצע, לפיו תוקם מדינה פלסטינית שתכלול את רוב הערים הערביות בארץ, בתמורה להשארת ההתנחלויות בידי ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהיג מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, ניסח מצע חסר תקדים בפוליטיקה הישראלית, התומך בהקמת מדינה פלסטינית. התנאי שמציב ליברמן הוא שמדינה פלסטינית תכלול גם את הערים הערביות בישראל, ושכל אזרחי ישראל המוסלמים יועברו בטרנספר לשטחיה. כך פורסם היום (שני) במעריב.

כדי ליישם מצע זה, יבקש ליברמן לערוך שינויי גבול רדיקליים, במסגרתם יועברו המשולש, הכפרים בגליל, ואדי ערה, טירה, טייבה, כפר קאסם, ג'לג'וליה, אום אל-פאחם, בקה אל-גרבייה ורוב השכונות במזרח ירושלים לשליטת הרשות הפלסטינית.

במקביל, מציע ליברמן שישראל תוכל לשמור בידיה את גושי ההתנחליות העיקריים: גוש עציון, אריאל, מעלה אדומים, גבעת זאב וריכוזי התנחלויות ביהודה ושומרון. ברשימה זו נכללים גם העיר העתיקה והרובע היהודי בירושלים.

בתוך כך, מציע ליברמן גם "חוק אזרחות", לפיו יחוייב כל אזרח מדינה להישבע אמונים למדינה, ולסמליה, ולהצהיר נאמנות לביטחונה, ערכיה, ולהמנון. אזרח שיסרב להשבע, יוכל להיות תושב קבע, אך אזרחותו תישלל ממנו. משמעות הדבר, שאזרח שלא ישבע למדינה, לא יוכל לבחור או להיבחר. במסגרת האזרחות החדשה של ליברמן, כל אזרח יחוייב בשירות צבאי או אזרחי, בלי הבדלי דת, כנהוג היום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by