בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ההפיכה ביגוסלביה: מילוסביץ' רוצה להישאר בפוליטיקה 
 
 
חדשות  נענע

לאחר יומיים בהם לא היה ברור מה עלה בגורלו של נשיא יגוסלביה המודח, הוא נפגש היום (שישי) עם שר החוץ הרוסי והודיע לו כי ברצונו להישאר בתמונה הפוליטית במדינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא יגוסלביה המודח, סלודובן מילוסביץ`, אמר היום (שישי) לשר החוץ הרוסי איבאנוב כי הוא מעוניין להישאר בסרביה ולהיות מעורב במערכת הפוליטית בה. זאת, למרות ההפיכה שהיתה במדינה, שהולכת ונשלמת בשעות אלו.

עד כה המשטרה ובית המשפט העליון כבר הודיעו על תמיכתם במנהיג האופוזיציה, ויוסלב קוסטוניצה. עדיין לא ברור מהי עמדת הצבא. אם גם המערכת הצבאית תתמוך בקוסטוניצה, אזי, ניתן לאמר שהוא הצליח לכבוש את השלטון בבלגראד.

אבל, במקביל, לא ברור מה יעלה בגורלו של מילוסביץ`. אם להסתמך על הדברים שאמר לשר החוץ הרוסי, הרי שהוא יוסיף להנהיג את מפלגתו בסרביה, ואולי אף ינסה להתמודד פעם נוספת בבחירות. במצב כזה, לא ברור האם יורה קוסטוניצה הנבחר על הסגרתו לבית המשפט לפשעים בינלאומיים בהאג, שם הוא מבוקש בעוון פשעים כנגד האנושות.

רוב מדינות העולם, למעט רוסיה, כבר קיבלו את השלטון החדש ביגולוסביה וברכו עליו. שר החוץ הרוסי אמנם ברך את קוסטוניצה, אך לא אמר מפורשות שרוסיה מקבלת את בחירתו ונוטשת את מילוסביץ`, בו תמכה בעבר בצורה מאסיבית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by