בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: נפעל נגד הטרור ולא נסתפק בהבטחות ובגינוי 

שרון: נפעל נגד הטרור ולא נסתפק בהבטחות ובגינוי

 
 
חדשות נענע

חברי הכנסת יובל שטייניץ ואהוד יתום מאשימים את ערפאת ביצירת "מציאות של טרור" שהובילה לפיגוע. ח"כ אלדד: "הערבים הורגים והכנסת מגרשת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, התייחס היום (שני) בישיבת סיעת הליכוד לפיגוע שאירע הבוקר בשוק הכרמל בתל אביב, בו נהרגו שלושה בני אדם. שרון אמר כי "מדינת ישראל לא תפסיק את מלחמתה בטרור הרצחני, עד שלא ינקטו הצעדים המשמעותיים בצד הפלסטיני. אנחנו לא נסתפק בדיבורים, הבטחות וגינוי".

חברי הכנסת יובל שטייניץ ואהוד יתום האשימו היום את יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, באחריות לפיגוע. לדבריו של שטייניץ, המכהן כיושב ראש ועדת החוץ והביטחון, "אין חדש תחת השמש. ערפאת יצר מציאות של טרור וגם כשהוא נעדר מכאן. לפי חוק האינרציה, למציאות יש המשכיות משלה על כן יהיה קשה לשנות אותה גם לאחר עידן ערפאת".

חבר הכנסת אהוד יתום מהליכוד אמר כי הפיגוע בתל אביב "הוא ביטוי לאסטרטגיה של ערפאת, שעדיין שרירה וקיימת. ככל שתתקדם תכנית ההתנתקות הפיגועים יהיו כואבים יותר זאת על מנת לדחוק אותנו ממקומות נוספים".

חבר הכנסת אריה אלדד מסיעת האיחוד הלאומי אמר כי "בשעה שהערבים מבצעים מעשה הרג המוני בשוק הכרמל, עומד פקיד ההוצאה לפועל, השר מאיר שטרית, מעל דוכן הכנסת ומפרט את סעיפי חוק הגירוש". בדבריו התייחס אלדד לחוק "פינוי-פיצוי" העומד לקראת דיון בכנסת, לפיו יפונו מתנחלים שיפונו מרצון. "מעולם לא חוקקה המדינה חוק שעודד את הטרור כפי שעושה חוק זה", דברי אלדד.

חבר הכנסת אחמד טיבי אמר בתגובה לפיגוע כי "יש להבטיח ביטחון אישי לפלסטינים בעזה ובג'נין, על מנת שיובטח ביטחון אישי בתל אביב ובשדרות". לדבריו, "פגיעה באזרחים ישראלים או פלסטינים היא דבר שיש לדחותו מבחינה מוסרית ופוליטית". טיבי אף שאל אם "בכוונת שרי הממשלה להאשים גם הפעם את ערפאת באחריות לפיגוע".

חבר הכנסת רן כהן מסיעת יחד אמר כי מטרת הפיגועים היא להכשיל את ההתנתקות. "מטרתן של מפלצות, הרוצחות חפים מפשע, היא לטרפד את תכנית ההתנתקות", אמר כהן. לדבריו, "יש להמשיך ולהילחם בטרור, ולזרז ההתנתקות והיציאה מהשטחים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by