בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"יכול להיות שלאחרונה החלו להיות שאננים" 
 
 לכוחות החילוץ לקח זמן רב להגיע. שוק הכרמל היום (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בעלי דוכנים בשוק מותחים ביקורת על האבטחה במקום וטוענים כי כוחות החילוץ איחרו להגיע. החזית העממית נטלה אחריות לפיגוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעלי דוכנים וקונים בשוק הכרמל מותחים ביקורת על האבטחה במקום, בעקבות הפיגוע בו נהרגו שלושה ישראלים. אחד מעדי הראיה סיפר ל"הארץ" כי "השוק לא היה מלא, רק בחגים היתה פה אבטחה רצינית. יכול להיות שלאחרונה החלו להיות שאננים. לשוק הזה יש כמה כניסות ולכן קשה לאבטחו". ראש העיר, רון חולדאי, אמר בתגובה כי "זה לא יעד מבוצר, אי אפשר לשים שמירה אבסולוטית על כל מקום".

בנוסף, בעלי דוכנים טוענים כי לכוחות ההצלה לקח זמן רב להגיע למקום. הירקן שרון תומ, אמר ל-YNET כי "המשטרה עשתה הצגה של מסיבת עיתונאים, אחרי שלקח להם חצי שעה להגיע למקום". יוסי כהן, מנהל האזור של מד"א אמר בתגובה כי "היתה בעיה קשה להגיע למקום מאחר והרחובות צרים והאנשים היו בקניות למרות הפיצוץ".

את הפיגוע ביצע עאמר אל פאר, בן 18 תושב מחנה הפליטים עסכר ליד שכם. אל פאר משתייך לארגון החזית העממית לשחרור פלסטינים. על פי הערכות הצבא, המחבל יצא משכם, קיבל את מטען הנפץ ברמאללה, ומשם יצא לכיוון ירושלים ותל אביב.

ברחוב הפלסטיני מעריכים כי הפיגוע בא כדי לאותת לאבו עלא, ממשיכו של ערפאת, כי עליו לנקוט במדיניות קשה נגד ישראל, ולהמשיך בכיוון אתו התחיל יו"ר הרשות, יאסר ערפאת. זהו הפיגוע הראשון שמצליחה החזית לבצע השנה בתוך תחומי הקו הירוק.

מהמשטרה נמסר כי לא היו התרעות ממוקדות בנוגע לפיגוע במרכז תל אביב. בעקבות הפיגוע הורה מפכ"ל המשטרה, רב ניצב משה קראדי, לתגבר את המערך המשטרתי בכל המחוזות ברחבי הארץ, והכריז על כוננות גבוהה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by