בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המורה הזמין תלמידים לביתו ואנס אותם 

המורה הזמין תלמידים לביתו ואנס אותם

 
 
חדשות נענע

יוני חוברה, מורה ללשון בן 36 מאור יהודה, הורשע באונס ומעשים מגונים בשמונה מתלמידיו. חוברה: אני מצטער, אני לא יודע מה קרה לי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע היום (שני) את יוני חוברה, מורה ללשון בן 36 מאור יהודה, כי אנס וביצע עבירות מין בשמונה מתלמידיו. חוברה הורשע במעשים המיוחסים לו, במסגרת עסקת טיעון, ואמר לבית המשפט כי "אני מצטער, אני לא יודע איך זה קרה לי"

חוברה נעצר בחודש ינואר השנה, בעקבות תלונתם של שמונה מתלמידיו. NRG מדווח כי חוברה נהג להזמין את הילדים לביתו, כדי להעניק להם שיעורים בלשון ובאנגלית או כדי לספר אותם. כשהגיעו לביתו, סימם אותם בכדורי שינה, ואז ביצע בהם את זממו.

צעיר בן 22, שהיה תלמידו של החשוד, סיפר במהלך החקירה כי המורה ביצע בו מעשים מגונים לפני שש שנים. למשטרה סיפר כי המחנך היה לו כאב, ולכן פחד להתלונן עליו באותה תקופה. במקרה אחר נמלט נער בן 18 מדירת המורה, גנב את מפתחות מכוניתו וברח באמצעותה מהמקום. מאוחר יותר התקשר אליו חוברה והציע לשלם לו 4,000 שקל תמורת שתיקתו.

בפשיטה שנערכה בדירתו מצאו השוטרים ארבעה אלבומים ובהם צילומי עירום של המורה יחד עם תלמידיו. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לגזור על חוברה 15 שנות מאסר בפועל. בית המשפט יכריע במועד אחר האם יקבל את פסק הדין, במסגרת עסקת הטיעון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by