בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקס בשם הכנסיה 
 
 בשם האב, הבן ורוח הקודש (ארכיון)   
 
חדשות נענע

מדריך חדש לסקס, שאושר על ידי הוותיקן, מעודד נוצרים לקיים יחסי מין לעיתים קרובות יותר. הקרדינל טוניני: "הכנסיה מעולם לא הייתה אויבת של מין"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישו בטח מתהפך בקברו (או שלא): ה"גארדיאן" הבריטי מדווח היום (שני) על מדריך חדש לסקס, שאושר על ידי הוותיקן, ומעודד את יראי השמיים לקיים יחסי מין לעיתים קרובות יותר, בכדי למנוע אימפוטנציה ופריג'ידיות, ובכדי לטפל בשיעור הילודה הנמוך בקהילתם. הספר השנוי במחלוקת, "זהו חטא לא לעשות את זה", נכתב על ידי שני תיאולוגים המבטיחים לקורא תשובות "לכל מה שרציתם לדעת על מין אבל הכנסיה מעולם לא העיזה לומר לכם".

שני התיאולוגים, רוברטו ברטה ואליזבטה ברולי, הכותבים באופן קבוע לעיתון הבישופים האיטלקי, ניסו הפעם להתמודד עם הקשר שבין הכנסיה ומין. "כשאנשים חושבים על הכנסיה וסקס, הם חושבים על הגבלות ועל איסורים", אמר ברטה. "אבל יש גם צד שונה וחיובי בכנסיה בנוגע למין, שראוי להדגשה".

בספר פורסם ראיון כן במיוחד עם הקרדינל ארסיליו טוניני, בו הוא מצהיר שהכנסייה מעולם לא הייתה אויבת של המין. עוד פרק מפתיע בספר הוא פרק אודות אוננות לאחר קיום יחסי מין, במקרה והאישה לא גמרה. לדברי ברטה, "הכנסיה לא נגד מין וצריך לעשות משהו לגבי הסטריאוטיפ הזה". לדבריו, "לנוכח עליית האימפוטנציה והקרירות המינית וגם לאור העלייה במספר המשפחות בהן יש ילד אחד בלבד, עדיף לכנסיה לקדם מין בנסיבות הנכונות במקום להתמקד רק באיסורים על כך".

לשם השוואה, לפני ארבעים שנה, פרסם הוותיקן ספר הוראות לחיזורים קתולים, כאשר אפילו נשיקה צרפתית הייתה אסור בתכלית לפני הנישואין. אולם נוכח שיעור הילודה הנמוך באיטליה, העומד על קצת פחות מ-9 לידות על כל 1,000 תושבים, אפילו הכנסיה החליטה לנקוט באמצעים מרחיקי לכת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by