בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אמו של המחבל: משלחיו של בני אינם מוסריים 
 
 המחבל המתאבד עמאר אל פאר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אמו של המחבל המתאבד עמאר אל פאר בן ה-16 אמרה שבנה היה צעיר מדי ולא יכול היה להבין את השלכות מעשיו. החזית העממית נטלה אחריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"זה בלתי מוסרי לשלוח מישהו כל כך צעיר", האשימה היום (שני) סמיר עבדאללה אל פאר, אמו של המחבל המתאבד עמאר אל פאר בן ה-16 שביצע הבוקר את הפיגוע בשוק הכרמל בתל אביב. בפיגוע נהרגו שלושה ישראלים.

סמיר עבדאללה, בת 45, אמרה שהאנשים ששילחו את בנה לבצע את הפיגוע עשו טעות כשניצלו מישהו צעיר מדי שלא יכול להבין את השלכות מעשיו". האם סיפרה לסוכנות הידיעות אי.פי שבשבוע האחרון היא הבחינה בשינוי בהתנהגותו של בנה: "היתה לי הרגשה שהוא עובר סוג מסויים של שינוי", אמרה והסבירה, "הוא נשק את ידי לעיתים תכופות ואף ביקש ממני להתפלל עבורו. הוא השתנה, אבל לא האמנתי שהוא יבצע פעולה כזו".

אביו של המחבל המתאבד, עבד אל-רחים, בן 53, סיפר על הרגעים האחרונים שחלק עם בנו ואמר שבשעות הבוקר המוקדמות בנו העיר אותו וביקש ממנו שני שקלים לפני שיצא מביתו. "שני שקלים, זה מה שילדים מבקשים", אמר האב, "זה לא כסף שמיועד לגברים. הוא נישק אותי על הלחי ועל היד ואז יצא. אני חזרתי לישון".

עמאר אל פאר הוא בין המחבלים הצעירים ביותר שביצעו פיגועי התאבדות מאז פרוץ אינתיפדאת אל אקצה. הוא נשא עליו מטען חבלה בן חמישה קילוגרמים והתפוצץ בשוק הכרמל בסמוך לשעה 11:00 בבוקר. את האחריות לפיגוע נטלה החזית העממית לשחרור פלסטין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by