בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פיגוע בשוק הכרמל: סיפורי ההרוגים 

פיגוע בשוק הכרמל: סיפורי ההרוגים

 
 
חדשות נענע

שמואל לוי, לאה לוין וטטיאנה אקרמן נהרגו אתמול בפיגוע בשוק הכרמל בתל אביב. הסיפורים מאחורי השמות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שמואל לוי אמור היה לציין היום (שלישי) את יום השנה השביעי למותו של בנו. לאה לוין איבדה את כל משפחתה בשואה ובישראל הקימה משפחה ואוחדה עם אחיה וטטיאנה אקרמן עלתה לישראל עם בעלה ובתה רק לפני ארבע שנים. שלושה סיפורי חיים שנגדעו אתמול בפיגוע ההתאבדות בשוק הכרמל בתל אביב.
 

שמואל לוי

שמואל לוי, בן 65 מיפו, מהנדס במקצועו, עלה עם משפחתו לישראל מבולגריה לפני כ-13 שנים. בבוקר הפיגוע הוא יצא עם חבר לקניות בשוק הכרמל. המחבל המתאבד התפוצץ בסמוך לדוכן לידו עמדו. שמואל נהרג בפיגוע, חברו שעמד לידו ספג פגיעות קלות בלבד. שמואל אמור היה לציין היום את יום השנה השביעי למותו של בנו, רפי, שנהרג בתאונת דרכים כשהיה בן 26. שמואל השאיר אחריו את אשתו אילדה, בתו האני ונכדתו טלי בת 23.

שמואל לוי יובא למנוחות בבית העלמין "ירקון"
 

לאה לוין

לאה לוין, תושבת גבעתיים בת 64, פנסיונרית. הייתה מורה לספורט ולימדה גם ריקודי עם. לאה הייתה ניצולת שואה ואיבדה את כל משפחתה לבד מאחיה בשואה. לפני ארבע שנים לאה התארחה בתכנית הטלוויזיה של מני פאר, שם פגשה לראשונה את אחיה שהובא ארצה מרובבה. בעקבות האיחוד עלו האח ומשפחתו לישראל. לאה השאירה אחריה את בעל, ארבעה ילדים וחמישה נכדים

לאה לוין תובא למנוחות בשעה 14:00 בית העלמין "ירקון"
 
 

טטיאנה אקרמן

טטיאנה אקרמן, בת 32, מתל אביב עלתה עם משפחתה לישראל לפני ארבע שנים מהעיר אירקוטסק ברוסיה. טטיאנה סייעה לקשישים והגיעה לשוק הכרמל כדי לקנות מצרכים לאחת מהמטופלות שלה. היא השאירה אחריה בעל וילדה בת 14. אמה ואחותה של טטיאנה מתגוררות עדיין ברוסיה. הסוכנות היהודית תסייע בהבאתם לארץ.

לא נמסר מועד קבורתה של טטיאנה אקרמן
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by