בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתב"ג 2000 נפתח לציבור 
 
 הנמל החדש (מתוך אתר רשות שדות התעופה)   
 
חדשות נענע

חפץ חשוד התגלה בטרמינל זמן קצר לאחר פתיחתו - החפץ סולק מהמקום והפעילות נמשכת כסדרה. טיסה של אל על לניו יורק תחנוך את הטרמינל החדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באיחור של כמעט חמש שנים נפתח היום (שלישי) לציבור טרמינל 3 בנמל התעופה בן גוריון. הטיסה הראשונה שתצא משעריו של נתב"ג 2000, טיסת אל על לניו יורק, תמריא בשעה 13:15. זמן קצר לאחר המראת הטיסה הראשונה ינחת המטוס הראשון בטרמינל החדש.

עמדות ביקורת הדרכונים נפתחו כבר בשעה 9:00, כדי לאפשר לנוסעים להתרשם מהמקום, למצוא את דרכם בנמל החדש וכמובן לערוך קניות בדיוטי פרי. כדי לעזור בהתמצאות הוצבו בנמל דיילים שיכוונו את הנוסעים.

בנייתו של נתב"ג 2000 החלה לפני שש שנים בהשקעה של 3 מיליארד שקל. הטרמינל נחנך ביום חמישי שעבר. בטקס, שנערך תחת אבטחה כבדה, נכחו ראש הממשלה, אריאל שרון ונשיא המדינה, משה קצב.

נמל התעופה החדש תוכנן כדי לקלוט 12 מיליון נוסעים בשנה. טרמינל הנוסעים החדש כולל גשרים המחברים בין אולם ההמתנה למטוסים. הגשרים מאפשרים חיבור ל-24 מטוסים בו זמנית, דרך שלוש יציאות.

לפני כחודש נפתחה תחנת רכבת בנמל התעופה. לתחנה מגיעות רכבות במשך כ-20 שעות ביממה. בקו יופעלו 64 נסיעות רכבת ביממה, בשני הכיוונים, והרכבות תצאנה פעמיים בשעה. ברכבת ישראל צופים כי הקו ישרת גם את אלפי עובדי נתב"ג, ומעריכים תנועה ערה של 100,000 נוסעים מדי חודש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by