בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שנה וחצי מאסר לדורס מאור חנש 

שנה וחצי מאסר לדורס מאור חנש

 
 
חדשות נענע

בית המשפט המחוזי בת"א גזר נתן היום את גזר הדין לאורן אדרי, תושב לוד בן 20, שדרס את חנש, בשל ריב על טלפון סלולרי. אדרי הביע חרטה עמוקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתל-אביב גזר היום (שלישי) 18 חודשי מאסר על אורן אדרי, תושב לוד בן 20, שהורשע לפני כשבועיים בדריסה של מאור חנש, תושב ראשון לציון בן 17, ובפציעתו. בתוך כך, נפסל רשיונו של אדרי לתקופה בת חמש שנים, והוטל עליו נקנס בגובה 1,000 שקלים.

"אני מצטער שדרסתי את מאור חנש", אמר אדרי עם מתן גזר הדין, והוסיף כי הוא "מקבל כל עונש שיוטל עלי, קיבלתי את מה שמגיע לי". לדבריו, מאז דריסת חנש חלה הידרדרות קשה במצבו הנפשי. "המצב הנפשי שלי הדרדר מאז התאונה. ניסיתי ליצור קשר עם המשפחה אך הם סרבו לבקשותי, אני מעוניין להמשיך הלאה ולבנות את חיי מחדש".

בתום הדיון הודיע פרקליטו של אדרי, עו"ד משה מרוז, כי בכוונתו לערער לבית המשפט העליון על עונש המאסר. "ציפיתי לעונש קל יותר", אמר. "ברור שאדרי היה במצב נפשי קשה כשהפקיר את חנש הפצוע ונמלט. השופט לקח את זה בחשבון, אך נתן לו עונש כבד מדי".

האירוע התרחש לפני כשנה. אדרי ושלושה מחבריו עצרו את רכבם ברמזור וביקשו מחנש להשתמש בטלפון הנייד שלו. חנש נענה להם, והארבעה ניסו להמלט עם הטלפון בידם. חנש, שניסה להחזיר את הטלפון שלו, נתלה על חלון הרכב, נפל ונדרס תחת גלגלי המכונית. הארבעה ברחו, והשאירו את חנש דרוס ופצוע.

מחקירת האירוע עולה כי אדרי ביקש לגנוב את הטלפון הנייד כדי לסחור בו, וכך לשלם את חובו לתחנת דלק. לאחר מתן פסק הדין, לפני כשבועיים, ניגשה אמו של אדרי לאביו של חנש ומיררה בבכי, תוך שקראה "מחילה, מחילה, מחילה". אביו של חנש לא אמר אלא "מחול, סלחתי", והשניים התחבקו והתפייסו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by