בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל "פתחון לב" נעצר על הטרדה מינית 

מנכ"ל "פתחון לב" נעצר על הטרדה מינית

 
 
חדשות נענע

בשבועות האחרונים הצטברו במשטרה 12 תלונות נפרדות נגד נסים ציוני, מנכ"ל העמותה העוזרת לנזקקים. ציוני: המגעים היו "הבעות חיבה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה עצרה אתמול (שני) את נסים ציוני, מנכ"ל עמותת "פתחון לב", בחשד להטרדה מינית. זאת, לאחר ש-12 נשים הגישו נגדו תלונות במשך השבועות האחרונים. המתלוננות, נשים שעבדו בעמותה בשכר ובהתנדבות, טענו כי ציוני, בן 55, הטריד אותן ואף ביצע בהן מעשים מגונים לאורך שנים. ציוני עומד בראש העמותה זה חמש שנים. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של ציוני ביממה.

"נגרם לי נזק נוראי ואני מבקש להתחשב בנסיבות", אמר ציוני בבית המשפט, "לא הטרדתי מינית אף בחורה". ציוני אמר היום כי המגעים היו "הבעות חיבה, חיבוקים ואולי נשיקות", שהפגין כלפי עובדיו. זאת בניגוד לגרסתו הקודמת, שהכחישה כל קשר לחשדות.

לאחר מעצרו הובא ציוני לחקירה במחלק הפשעים של משטרת מרחב איילון. במשטרה מעריכים כי מעצרו של ציוני עשוי לעודד נשים נוספות לבוא בימים הקרובים ולהתלונן. היום יובא ציוני לדיון על הארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

"ציוני לא הטריד מינית אף אישה, והוא יוכיח את חפותו בעניין זה", אמר פרקליטו של ציוני, עו"ד יוסי זילברברג. לדבריו, מדובר ב"אדם מלא אהבה ונתינה, אדם שאוהב לחבק כביטוי לחיבה ואהבה גדולה. ציוני מעולם לא עשה דבר שיש בו היבט מיני, כפי שעולה מהחשדות נגדו".

זילברברג הוסיף ואמר כי מעצרו של ציוני אינו אלא עוול גדול. "מדובר באדם שהקים בשתי ידיו ארגון סיוע לתפארת מדינת ישראל, ארגון מהגדולים בארץ שעוזר לאלפי נזקקים", אמר זילברברג.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by