בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קמפיין: כך נראים מסוממי קראק וקוקאין 
 
 לפני ואחרי. רוזאן הולנד (סקיי)   
 
חדשות נענע

הסקוטלנד יארד פותח במסע הסברה חדש במטרה ברורה: לזעזע. במסגרת הקמפיין יפרסם תצלומי נשים לפני ואחרי, בהם נראים פניהן החולות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסקוטלנד יארד יוצא בקמפיין חדש נגד סמים במטרה ברורה: לזעזע את הציבור. הטכניקה עליה החליטו ביארד היא פירסום תצלומים של שלוש שנים, בהם נראות הנשים לפני שהחלו להשתמש בקראק וקוקאין, ואחרי. כך דווח היום (שלישי) ברשת סקיי.

התמונה הראשונה שפורסמה הייתה של רוזאן הולנד, שצולמה לפני שהחלה להשתמש בסמים, בגיל 29. לצד תמונה זו היא נראית שנים ספורות אחר כך, כשפניה רזים, מצומקים וחולים.

התמונה השניה שפורסמה היא של מליסה קולרה. התמונה צולמה כשהייתה בת 18. תמונת ה"אחרי" צולמה שלוש שנים מאוחר יותר, ובה ניכר השינוי העצום על פניה. במהלך שלוש השנים האלה, נעצרה קולרה 17 פעמים בגין נסיונתיה הפליליים להשיג כסף למימון הסם. בסקוטלנד יארד לא יודעים מה עלה בגורל הולנד וקולרה, אך מעריכים כי השתיים נפטרו.

תמונה השלישית שפורסמה במסגרת מסע ההסברה היא של פֵּני ווד. וורד צרכה קראק במשך ארבע שנים ברציפות, מאז שהייתה בת 36, וכיום היא עוברת תהליך גמילה, ומנסה להתגבר על נזקי הסם. "זה סם מרושע", היא אומרת, "לא בלבד שהסם משחית את הפנים, הוא גורם נזק עצום לאיברים הפנימיים".

פוסטרים עם תצלומי שלוש הנשים יפורסמו בתחנות אוטובוס, פאבים ומקומות בילוי אחרים, כמו כן יופצו פלאיירים עם תצלומיהן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by