בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערפאת במצב קשה, אבל לא מעביר סמכויות 
 
 
חדשות נענע

כך מדווח העיתון הסעודי "אל ווטן". בעיתון נחשפו גם פרטים מתיקו הרפואי, לפיהם מצבו הרפואי "עדין" והוא יזדקק לטיפול סדיר כדי לשרוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העיתון הסעודי, "אל ווטן", דיווח הבוקר (רביעי) כי יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, סירב להעביר את סמכויותיו באופן זמני לראש הממשלה הפלסטיני, אבו עלא, ולראש הממשלה הפלסטיני לשעבר, אבו מאזן.

העיתון דיוון כי ערפאת מסרב להעביר סמכויות להנהגה פלסטינית קולקטיבית. ערפאת קיבל החלטה זו לבדו, ולא בעצת יועציו. מקורות פלסטינים סיפרו לעיתון כי ערפאת לא היה מוכן לקבל החלטות מסוג זה לפני שהטיפולים הרפואיים שלו יסתיימו, ולפני שיתקבל מושג ברור יותר על השפעת המחלה על תפקודו.

לדברי המקורות, "הדיווחים לפיהם ערפאת איבד את זכרונו עד כדי כך שלא הצליח לזהות את אבו מאזן ואבו עלא כשבאו לבקרו במוקטעה אינם נכונים, ומאחוריהם עמדו בכירים ישראלים, שעשו זאת כדי ליצור בלבול בזירה הפלסטינית".

למרות זאת, העיתון חשף נתונים מתיקו הרפואי של ערפאת. על פי נתונים אלה, הרופאים הצרפתים מעריכים כי ערפאת לא יוכל למלא את תפקידו כבעבר, והוא יאלץ להמשיך בטיפול במשך מספר שבועות.

על פי הדיווח, צוות הרופאים הצרפתי מאמין כי מחלתו של ערפאת מסוכנת, והטיפול בה לא יהיה קל. כמו כן, הרופאים טוענים כי מצבו הבריאותי של יו"ר הרשות ישאר "עדין", ולכן הוא יזדקק לטיפול רפואי סדיר כדי שיוכל לשרוד. פירוש הדבר הוא כי ערפאת לא יוכל להישאר כלוא במוקטעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by