בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שגריר ארה"ב: "שרון עשה בחירה קשה" 
 
 האמריקנים יתמכו בהתנתקות. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

השגריר דן קרצר, אמר שלא משנה מי יבחר, הממשל האמריקני יתמוך בהתנתקות, וינסה להחזיר את מפת הדרכים לשולחן הדיונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שגריר ארצות הברית בישראל, דן קרצר, אמר היום (רביעי) כי "כל נשיא שיזכה בסוף ספירת הקולות ימשיך לתמוך בתכנית ההתנתקות". "ההתנתקות תישאר מרכיב משמעותי במדיניותנו, לא משנה מי ייבחר. אני משוכנע שכך יהיה. תמיכתנו בתכנית תימשך ונראה כיצד ניתן יהיה לסייע כדי לחזור בחזרה למפת הדרכים שזאת מטרתנו העיקרית", אמר.

קרצר אמר את הדברים באירוע מיוחד של השגרירות לציון השעות האחרונות לספירת הקולות. קרצר טען כי מטרת ארצות הברית היא "שתהיה התנתקות מוצלחת שתוכל להחזיר אותנו למפת הדרכים".

כמו כן, קרצר אמר כי ראש הממשלה, אריאל שרון, "עשה בחירה קשה". לדבריו, ההתנתקות היא רעיון מרחיק לכת עם השלכות דרמטיות וחיוביות על כל האזור, כולל החזרתנו למפת הדרכים ולאפשרות להגיע להסדר שלום".

קרצר אמר כי הוא מעריך המיניות האמריקנית תמשיך לעסוק בנושאים כמו הטרור, המלחמה בעיראק, הקונפליקט הישראלי-פלסטיני והתחמשותה של איראן בנשק גרעיני.

קרצר שיבח את אחוזי ההצבעה הגבוהים בבחירות בארצות הברית. "אנו גאים בכך שאנשים עמדו שעות בתור על מנת להצביע", אמר. כמו כן, קרצר אמר כי "הבחירות מעידות שנותרנו חברה חצויה בשאלה כיצד על ארצות הברית להתנהל בעולם ובבית. הנשיא הבא יצטרך לקחת את הדברים בחשבון".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by