בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק עדכן את ראשי הסיעות אך לא קרא להם להצטרף לממשלה 
 
 
חדשות נענע 

ברק עדכן את ראשי הסיעות במצב הביטחוני ובמגעים המדיניים. נראה כי ראש הממשלה יעדיף לחכות להתפתחויות עד למוצאי יום כיפור לפני שיקרא לסיעות להצטרף לממשלת חירום לאומית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראש הממשלה, אהוד ברק, נועד היום עם יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון, ועם ראשי סיעות מרצ, שינוי, ישראל בעליה, המפד"ל וש"ס. ברק עדכן אותם בהתפתחויות הביטחוניות והמבצעיות בשטחים ובלבנון.
 
ברק לא ביקש מראשי הסיעות להצטרף לממשלת חירום לאומית אלא דיבר על הצורך באחדות בעם ובכנסת. נראה כי במוצאי יום כיפור לאחר שיפוג האולטימטום שהציב ברק לערפאת ובהתאם להתפתחויות בערוץ המדיני במטרה לשחרר את החיילי החטופים יחליט ברק האם לקרוא לסיעות הבית להצטרף לממשלת חירום.

בתום פגישתם פרסמו ברק ושרון הודעה לפיה הם דנו בהתפתחויות המדיניות ובדרכים להגברת האחדות בעם.

ברק נפגש גם עם ראש מרצ, ח"כ יוסי שריד. שריד לא שלל הצטרפות ללמשלת חירום גם אם שרון ישב בה, כל עוד זה לא ימונה לשר הביטחון. שריד אמר כי למרות שצירופו של שרון הופך את הממשלה ל"מצורעת בעולם", הוא מוכן לשבת בה במצב חירום אמיתי.

ראש שינוי, ח"כ יוסף טומי לפיד, אמר לברק כי הוא מוכן לשבת עם ש"ס בממשלת חירום לאומית, כאשר יסתיים מצב החירום תעזוב שינוי את הממשלה. "בשעת סכנה לא בודקים בציציות", אמר לפיד.

ברק נפגש גם עם ח"כ יצחק לוי מהמפד"ל, ח"כ נתן שרנסקי מישראל בעליה וח"כ אלי ישי מש"ס. שרנסקי גילה נכונות להצטרף מייד לממשלת חירום, לוי התנה את ההצטרפות לממשלה בהתוויית הסכמה אידיאולוגית. ישי אמר לברק כי ש"ס תתמוך בממשלה אך לא תצטרף אליה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by