בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סיכום ארועי הלילה בשטחים: אחד עשר פצועים ישראלים 

סיכום ארועי הלילה בשטחים: אחד עשר פצועים ישראלים

 
 
חדשות נענע 

שני חיילים נפצעו קל מאבנים, תקריות ירי ללא נפגעים במספר מוקדים רב ביהודה ושומרון. ברצועת עזה פיגוע קשה סמוך לרפיח: שני פצועים קשה ושבעה קל. צה"ל פוצץ בניינים בצומת נצרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקריות האלימות לא פסקו גם הלילה בשטחים ובמוקדים רבים נרשמו ארועי ירי. שני חיילי צה"ל נפצעו באורח קל מאבנים שיודו לעברם סמוך לכפר חווארה, דרומית לשכם. שני הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית חולים.
 

תקריות ירי היו בחברון, פסגות, צומת איו"ש, חימורה דרומית לשכם, כביש המנהרות המחבר בין ירושלים לגוש עציון, בהר חומה, בטול כרם לעבר סיור מג"ב ולעבר מחנה צה"ל במבוא דותן.

בצה"ל הדגישו כי ירי המסוקים הלילה בחברון היה ירי סרק להרתעה בלבד. בכל ארועי הירי לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

בהתנגשות בין מתנחלים לפלסטינים נורה פלסטיני למוות על ידי מתנחל בכפר בידיה על כביש חוצה שומרון.

ברצועת עזה נפצעו תשעה אזרחים ישראלים בפיגוע ירי סמוך לרפיח. אוטובוס שעשה דרכו ממסוף הגבול נקלע למארב סמוך לשדה התעופה הפלסטיני בדהניה. שני אזרחים נפצעו באורח קשה, שאר הפצועים נפצעו באורח קל. כתגובה החליט ראש הממשלה, אהוד ברק, לסגור את שדה התעופה לטיסות למעט טיסותיו של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת.

לפנות בוקר הרסה יחידת מובחרת של חיל ההנדסה את בנייני "התאומים" ואת "המפעל" בצומת נצרים כמו כן פונה שטח בטווח של עשרות מטרים ממוצב צה"ל כדי להסיר איומים ביטחוניים. המבנים שנהרסו שימשו את הפלסטינים להתקפות על המוצב באמצעות ירי, השלכת מטענים, בלוני גז ממולכדים ובקבוקי תבערה. בהודעה של דובר צה"ל נמסר כי "על הצד הפלסטיני להבין היטב כי ירי מעמדה זו או אחרת על ישובים או על כוחות צה"ל הופך אותה ליעד לתקיפה או להריסה.

ובתוך כך מצב חירום הוכרז במהלך הלילה ברשות הפלסטינית. בקרב כוחות הביטחון הפלסטינים ביהודה שומרון ועזה הוכרזה כוננות. "הארץ" מדווח כי הוצא צו גיוס כללי לכל כוחות הביטחון ובוטלו כל החופשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by