בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש: אין גבול לגדולתה של ארה"ב 
 
 יצעיד את המדינה קדימה. בוש (רויטרס)   
 
חדשות נענע

נשיא ארצות הברית בנאום הניצחון: אני גאה להצעיד את המדינה קדימה. קרי בנאום התבוסה: ארה"ב תוכל להתחיל בתהליך ההחלמה מהיריבות המרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ימשיך להילחם עבור האמריקנים. קרי (רויטרס)
 ימשיך להילחם עבור האמריקנים. קרי (רויטרס)   
נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, נשא הערב (רביעי) את נאום הניצחון שלו. בוש הודה לכל הבוחרים על ה"ניצחון המדהים" שהעניקו לו ושלח איחולים גם למועמד הדמוקרטי שהפסיד בבחירות, ג'ון קרי.

בוש אמר כי הוא המום מהאמון שנתנו בו אזרחי ארצות הברית והבטיח כי יעשה "כמיטב יכולתו" כדי לשרת את ארצו. בוש הוסיף כי בארבע השנים האחרונות הגנה ארצות הברית "על עצמה, ושירתה את החירות של כל בני האדם".

בוש אמר עוד כי "אמריקה התמודדה בפני אתגרים קשים עם כוח ואומץ. הצבא שלנו הביא צדק לאויבנו וכבוד לאמריקה". לדבריו, "אני גאה להנהיג אותה ולהוביל אותה קדימה, לעידן של תקווה. כי אין גבול לגדולתה של ארצות הברית."

בוש הודה לאשתו לורה, שהיא "אהבת חייו" ולבנותיו, שסייעו לו בקמפיין, להן הבטיח כי "זהו הקמפיין האחרון בו אתמודד", לסגן הנשיא, דיק צ'ייני, ולפעילים הרפובליקנים. במיוחד הודה בוש לאזרחי טקסס, "שמכירים אותי זמן רב ביותר", אליהם יחזור בוש בתום הכהונה הנוספת שלו בבית הלבן.

מוקדם יותר אמר סגן הנשיא, דיק צ'ייני, כי היה זה מספר רב של אנשים הצביעו בבחירות ושלחו אותו לעמוד בראש רוב רפובליקני גם בסנאט. צ'ייני אמר כי "לבוש הייתה מדיניות ברורה בכל הנוגע לאומה האמריקנית, והאמריקנים הגיבו למדיניות הזו והעניקו לו ניצחון. מנהיגותו היא חזקה ונבונה".
 

קרי: היום מתחיל תהליך ההחלמה של ארצות הברית

 
המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארצות הברית, ג'ון קרי, נשא הערב (רביעי) את נאום התבוסה שלו. קרי אמר כי לא כל קולות הבוחרים נספרו, אולם עכשיו ברור כי "לא נוכל לנצח בבחירות". עם זאת, קרי אמר כי בבחירות לנשיאות ארצות הברית אין מפסידים, משום שלמחרת בבוקר כונלו קמים כאמריקנים".

קרי אמר כי התקשר לנשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, ובירך אותו ואת אשתו לורה על ניצחונם בבחירות. קרי אמר לבוש כי זה היה מאבק קשה לנשיאות ואמר כי ארצות הברית על סך סכנת פילוג בעם. ולכן הוא מקווה כי יום הבחירות הוא היום שבו יחל תהליך ההחלמה.

קרי הודה לאשתו ולילדיו על כי "הכפילו את הקמפיין ברחבי אמריקה". לדברי קרי, "הייתה זו זכות גדולה לנסוע ברחבי אמריקה בשנתיים האחרונות ולהכיר כל כך הרבה אמריקנים". כן הודה לדמוקרטים ולמנהלת הקמפיין שלו. קרי אמר לפעילים שלו כי מעשיהם שינו את המצב, וכי יגיע יום אחד ובו מעשיהם גם ישנו את העולם.

מוקדם יותר אמר המועמד לסגנו של קרי, ג'ון אדוארדס, "הקרב לא הסתיים. הוא ימשיך עד שנשיג את מטרותינו. הקרב ממשיך עבור כל אלו שלא מוצאים עבודה ועבור כל האימהות בארצות הברית לא מבינות מדוע בניהן נשלחים לעיראק". אדוארדס כי "קרי הוא אמריקני דגול" שאוהב את אמריקה.

עד כה נספרו 99 אחוזים מקולות הבוחרים. תוצאות האמת שפורסמו מראות כי עד עכשיו השיג בוש 58,162,305 קולות שהם 51 אחוזים מההצבעות. מועמד הדמוקרטים, ג'ון קרי, זכה ל-54,623,559 קולות שהם 49 אחוזים. לבוש יש כעת 254 אלקטורים ולקרי 252.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by