בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערפאת הגיע למצב של "קריסת מערכות" 
 
 ערפאת ביום הגיעו לבית החולים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

יו"ר הרשות הועבר למחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים בפאריז. שר החוץ אמר היום כי "ישראל מתכוננת ליום שאחרי ערפאת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התדרדרות חלה הערב (רביעי) במצבו של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת. ערוץ 2 דיווח כי ערפאת הגיע למצב של "קריסת מערכות" וכי הוא הועבר למחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים הצבאי בפאריז, בו הוא מאושפז.

מוקדם יותר היום אמר שר החוץ, סילבן שלום, כי "ישראל חייבת להתכונן למותו של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, שסובל ממחלה מיסתורית. עם זאת, שלום אמר כי "מטרתנו היא להיות מוכנים ליום שאחרי ערפאת, אולם זהו לא משהו שאנחנו יכולים לעשות מראש, עדיין מוקדם מדי לקבור אותו".

שלום הוסיף כי "אם ימות, עלינו להיות מאורגנים ככל האפשר. אין ספק כי מצבו רציני ביותר. אמרנו מהתחלה כי הוא סובל מזיהום חמור ביותר או מסרטן". כאשר נשאל שלום בנוגע לקבורתו של ערפאת בירושלים, ענה כי "משפחתו של יאסר ערפאת מגיעה מרצועת עזה, שם קבורים אביו, אחותו ואחד מאחיו".

העיתון הסעודי, "אל ווטן", חשף נתונים מתיקו הרפואי של ערפאת. על פי נתונים אלה, הרופאים הצרפתים מעריכים כי ערפאת לא יוכל למלא את תפקידו כבעבר, והוא יאלץ להמשיך בטיפול במשך מספר שבועות. על פי הדיווח, צוות הרופאים הצרפתי מאמין כי מחלתו של ערפאת מסוכנת, והטיפול בה לא יהיה קל. כמו כן, הרופאים טוענים כי מצבו הבריאותי של יו"ר הרשות ישאר "עדין", ולכן הוא יזדקק לטיפול רפואי סדיר כדי שיוכל לשרוד. פירוש הדבר הוא כי ערפאת לא יוכל להישאר כלוא במוקטעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by