בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החמאס: בוש צריך לשקול מחדש יחסו לאוייב הציוני 
 
 ימשיכו להתייחס אל ארצות הברית כאל אוייב. פעיל חמאס (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הארגון מאיים כי אם לא ייעשה כן, ארצות הברית תמשיך להיות אויב. ראש הממשלה הפלסטיני קרא לממשל בוש לפעול לקידום "מפת הדרכים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דובר החמאס, סמי אבו זוכרי, אמר היום (רביעי), בעקבות בחירתו מחדש של נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, כי "אנחנו קוראים לממשל האמריקני החדש לבחון את עמדותיו בנוגע לאוייב הציוני. עד שיעשו כן, אנחנו נמשיך להתייחס לארצות הברית כאל אוייב".

ראש הממשלה הפלסטיני, אבו עלא, אמר כי הוא מקווה שבוש יגדיל מאמציו להביא להסכם בין ישראל לפלסטינים. אבו עלא אמר כי "חובתנו איננה לבחור את הנשיא בארה"ב אלא לשתף פעולה עימו. אנו מקווים שבחירתו של בוש מחדש תהיה הזדמנות לשינוי בעמדות הממשל לגבי הסכסוך הישראלי-פלסטיני".

עוזרו של יו"ר הרשות הפלסטינית, מוחמד ראשיד, התקשר היום לבוש בשמו של ערפאת ואמר כי "הנשיא ערפאת מאחל לנשיא בוש הצלחה בכהונתו השניה. ערפאת מקווה כי הכהונה השנייה של בוש תהווה הזדמנות חשובה כדי לקיים את התנאים לשלום במזרח התיכון ולהבטיח את זכויות העם הפלסטיני".

נשיא מצרים, חוסני מובארק, אומר היום כי נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, צריך לנצל את כהונתו השניה כדי לעבוד בשיתוף פעולה עם האיחוד האירופי לקידום "מפת הדרכים" לפתרון הסכסוך הישראלי-פלסטיני במזרח התיכון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by