בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רשמית: אהוד ברק חזר לזירה הפוליטית 
 
 חוזר כדי לנצח את הליכוד. ברק (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק, הודיע היום על חזרתו לזירה הפוליטית. מקורביו מאשרים כי יבקש להתמודד על ראשות מפלגת העבודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק, הודיע לפני זמן קצר (חמישי) על שובו לזירה פוליטית. לדבריו, "מדינת ישראל מתקרבת לצומת דרכים חשוב מאד, לא רק בנושא ההתנתקות אלא גם בנושא הכלכלי ובנושא שלטון תקין". ברק חוזר למערכת הפוליטית לאחר ארבע שנים שבהן לא עסק בפוליטיקה. ברק צפוי להפגש עם יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ שמעון פרס. גורמים במפלגת העבודה אישרו את כוונת ברק להתמודד על ראשות המפלגה.

בתוך כך, פרס זימן כינוס של סיעת העבודה המתוארך לקראת סוף החודש. גורמים בעבודה מעריכים כי פרס יפציר בחברי הסיעה להקדים את הפריימריז לפברואר. הקדמת הפריימריז תעניק לו יתרון מול ברק. עם זאת, פרס סירב להתייחס באופן רשמי לכל פניה בנושא מגעיו עם ברק.

לקראת מהלך זה הרכיב ברק צוות יועצים שאמור להכינו לקראת הכניסה המוחודשת לפוליטיקה. לפני כחודש אמר אחד ממקורביו כי "ברק חוזר לעבודה כדי לנצח את הליכוד, והדבר אפשרי". בתכניתו המדינית של ברק: התנתקות מעזה במסגרת ממשלת אחדות ולאחריה התנתקות מהגדה המערבית. ברק יתמוך בכינונה של ממשלת אחדות גם אם העבודה תזכה בבחירות.

לצד פרס וברק, רצים במירוץ לראשות העבודה גם ח"כ עמיר פרץ. "אם ברק מתמודד - אני מתמודד מולו בכל קונסטלציה", אמר פרץ. גם ח"כ מתן וילנאי ירוץ לתפקיד, וייתכן שגם ראש השב"כ לשעבר, העומד מאחורי יוזמת "המפקד הלאומי", עמי איילון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by