בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מאמץ דיפלומטי חסר תקדים להביא לרגיעה ולהחזרת השבויים 
 
 
חדשות נענע 

ראשי המעצמות הגדולות ומזכ"ל האו"ם מתגייסים למאמץ ואולם לפי שעה השטח לא נרגע לאחר שהלילה שוב התחדשו תקריות בין יהודים לערבים בצפון ובין מתנחלים לפלסטינים בשומרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכ"ל האום קופי ענאן ונשיא רוסיה פוטין מגיעים לאזור לסדרה של פגישות בניסיון למצוא פתרון למשבר, במקביל מבקש נשיא ארצות הברית לכנס באזור פסגה נוספת בהשתתפותו כבר בימים הקרובים.
 
בתוך כך נמשכים מאמצים קדחתניים להביא לשחרור שלושת חיילי צה"ל משבי החיזבאללה. למאמץ שותפות בינתיים רוסיה וגרמניה. על פי ידיעות המגיעות לארץ נראה שהחיזבאללה יסכים לאפשר ביקור של הצלב האדום אצל השלושה זאת בתנאי שביקור דומה יעשה במקביל גם אצל אנשיו המוחזקים בישראל.

יחד עם זאת הוכרז הלילה מצב חירום בצבא לבנון בעקבות ידיעות על כך שישראל ממתינה לאישור אמריקני כדי לתקוף בלבנון.

הלילה שוב התחדשו המהומות בתוך ישראל ובשטחים זאת לאחר שבנצרת נהרג ערבי ישראלי בעימות עם יהודים ולטענת הפלסטינים ארע המעשה בגיבוי של המשטרה.
 
התנזים הפיץ הלילה (בין ראשון לשני) כרוז הקורא ל"מלחמה עממית" ולעליית מדרגה ב"אינתיפאדה" נגד ישראל.
 
 
בכירים בארגון הפת"ח אומרים כי עלונים חולקו בבתים בשטחי הרשות הפלסטינית והודבקו על חלונות חנויות ומכוניות באזורים צפופי אוכלוסין.
 

'ערפאת עדיין לא קיבל החלטה פוליטית להסלים המהומות'

שיטת ההפצה דומה לזו שהיתה נהוגה בתקופת האינתיפאדה. בדומה לעלוני האינתיפאדה גם עלוני התנזים נושאים את הכותרת: "הודעה מס` אחת, שום קול אינו גובר על קול האינתיפאדה, על קול ירושלים".

בכיר בפת"ח אומר הלילה (בין ראשון לשני) כי למרות הנכונות ברחוב הפלסטיני להמשיך במהומות, "ערפאת וההנהגה הפוליטית עדיין לא קיבלו החלטה פוליטית להמשיך בהסלמה. הם עדיין לא שרפו את כל הגשרים בעניין שיחות השלום והפיוס עם ישראל. הם עדיין מקווים ששיחות השלום יעלו יפה".

יצויין כי התנזים אינו סר למרות ההנהגה הפוליטית הרשמית של הפת"ח, כי אם למנהיגי השטח שלו הפזורים ברחבי השטחים.

רוצים לדבר על זה? בואו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by