בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נמשך הערפל סביב מצבו של ערפאת  
 
 ערפל סביב מצבו של היו``ר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הדיווחים האחרונים אודותיו נעים בין מוות קליני, תרדמת הפיכה ושיפור עם התעוררות מדי פעם. ברמאללה התכנסה הלילה פגישה חשאית של בכירי הרשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יומיים תמימים עברו מאז הידיעות על מותו הקליני של ערפאת, אולם בינתיים נמשך הערפל סביב מצבו:

מקורות פלסטינים בכירים דיווחו הלילה (שבת) כי חל שיפור במצבו של ערפאת והוא אף החל אמש לזוז, לפקוח עיניים ולתקשר עם הרופאים. מצד שני, גורם ביטחוני פלסטיני אמר הלילה כי ההנהגה הפלסטינית "מושכת זמן" עד להכרזה הרשמית על מותו של כדי להשלים את ההתארגנות הביטחונית והפוליטית בשטחים ואת נוהלי מקום הקבורה. דובר בית החולים "פרסי" בצרפת מסר אתמול הודעה קצרה לעיתונאים ואמר כי במצבו של יו"ר הרשות לא חלה כל הידרדרות וכי מצבו עדיין מוגדר יציב.

בתוך כך, ברמאללה התכנסה הלילה פגישה חשאית של בכירי הרשות הפלסטינית. הבכירים נפגשו בביתו של אחד מבכירי הרשות, הרחק מעין התקשורת, לאחר סדרת פגישות שהתקיימו אתמול בלשכת אבו מאזן, הממלא את מקומו של ערפאת בראשות אש"ף. מקור פלסטיני אמר כי בפגישה דנו הבכירים לעומק במצב ברשות לנוכח מצבו של ערפאת.

העיתון "וושינגטון טיימס" דיווח אתמול כי בכירי הרשות הפלסטינית החלו בהכנות לקבורתו של ערפאת. עוד נמסר בידיעה, כי ממשלות ירדן ומצרים הציעו לקבור בשטחן יושב הראש בשטחן, ואולם ההערכה הרווחת היא שערפאת ייטמן בבית העלמין בחאן יונס שברצועת עזה, לצד אחותו.

בישראל שבו והדגישו אתמול כי לא יינתן לפלסטינים לקבור את ערפאת בשטח ירושלים רבתי, וודאי שלא בשטחי מדינת ישראל. לדברי בכיר ברשות הפלסטינית, לא מצוין בצוואתו של ערפאת מקום מיוחד שבו ביקש להיקבר. ארצות הברית כבר הודיעה כי אין בכוונתה להתערב במחלוקת על מקום הקבורה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by