בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החלה חלוקת הסמכויות ברשות 
 
 אבו-עלא שוקד על מניעת כאוס ברשות (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אבו-עלא שיופקד על הזרוע הביצועית, נפגש עם נציגי הפלגים הפלסטינים ברצועת עזה. אבו-מאזן יחליף את מקומו של ערפאת בוועד הפועל של אש"ף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה הפלסטיני, אבו-עלא, הגיע היום (שבת) לעזה לפגישה עם נציגי הפלגים הפלסטינים במאמץ למנוע כאוס ברצועת עזה ומאבקים אלימים בין הפלגים לאחר מותו של ערפאת. כך דווח בגלי צה"ל.

אתמול נפגש אבו-עלא ברמאללה עם נציגי הפתח, הג'יאהד האיסלאמי וגורמי הבטחון הפלסטינים, ודנו בדרכים למנוע מהומות ביישובים הפלסטינים לאחר מותו של ערפאת. מוחמד אל-הינדי מהג'יאהד האיסלאמי ציין לפני הפגישה עם אבו-עלא כי הפלגים תובעים לקחת חלק בשלטון.

מזכ"ל הנשיאות הפלסטינית מסר לרשת "אל-ערבייה", כי אבו-עלא ימלא את מקומו של ערפאת בזרוע הביצועית ברשות בעוד אבו-מאזן ימלא את מקומו בראשות הוועד הפועל. אמש הפקיד הוועד הפועל של אש"ף בידי אבו-עלא את סמכויותיו של ערפאת בתחומי הכלכלה והבטחון.

אבו-מאזן עוסק בימים האחרונים בפגישות עם בכירים ברשות הפלסטינית, במטרה להשיג רוב למינויו כיושב ראש הרשות.

מקורות פלסטינים בכירים דיווחו הלילה כי חל שיפור במצבו של ערפאת והוא אף החל אמש לזוז, לפקוח עיניים ולתקשר עם הרופאים. מצד שני, גורם ביטחוני פלסטיני אמר הלילה כי ההנהגה הפלסטינית "מושכת זמן" עד להכרזה הרשמית על מותו של כדי להשלים את ההתארגנות הביטחונית והפוליטית בשטחים ואת נוהלי מקום הקבורה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by