בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתניהו: 'אנחנו במצור - יש לפעול ביד חזקה' 
 
 
חדשות נענע 

בראיון לערוץ הראשון אמר ראש הממשלה לשעבר כי ישראל נתונה כעת במצור בינלאומי וקרא לתת גיבוי מלא למחליפו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, מגבה הערב (שני) בראיונות לשני ערוצי הטלוויזיה, את מחליפו בתפקיד, אהוד ברק, לפעול ביד חזקה נגד המתפרעים הפלסטינים.
 

בראיון לערוץ הראשון אמר נתניהו כי ישראל מצויה כעת במצור בינלאומי ו"ברגע זה אנחנו נתונים בסכנה, סכנה גדולה". לנוכח המצב, אמר נתניהו, "צריך לתת גיבוי לממשלה לפעול ביד תקיפה". נתניהו אמר כי אין כל חשיבות אם התמיכה תתבטא בהצטרפות לממשלת חירום לאומית או ב`תמיכה מבחוץ`.
 

'להפעיל את מירב הכוח'

"אני חושב שהוכח, לצערי, שהפלסטינים והרשות הפלסטינית אינם מתכוונים לשלום, גם ביעדים המדיניים שהציבו, אבל גם באופן ניהול המאבק, בשימוש באלימות, בהפרה בוטה של הסכם אוסלו", ולכן, אמר נתניהו, "אסור לחדש את המשא ומתן המדיני, עד שלא ישרור שקט בשטח, לזמן ניכר. עד שנוכל להווכח שמולנו נמצא פרטנר לשלום". נתניהו קרא לממשלה " להפעיל את מירב הכוח שמצוי בידינו" לדיכוי המהומות בשטחים.

נתניהו אמר כי הגיע לאולפן הטלוויזיה כדי להעביר מסר ברור לפלסטינים ולמדינות הערביות, לפיו "אם אתם בונים על הפירוד הפנימי, שאנחנו מסוכסכים ומפולגים, אתם טועים, וטועים בגדול".

 
 

'זה לא הזמן לחלק ציונים'

נתניהו סירב להתייחס להתנהלותו של ראש הממשלה בימים האחרונים. "אני וודאי לא חושב שזה הזמן לחלק ציונים". נתניהו אמר כי טלפן הערב לברק, אך טרם שוחח עמו.

בתשובה לשאלה לגבי עתידו הפוליטי אמר נתניהו, "אני בוודאי אשקול אותי, אני חופשי כעת לשקול אותו, אך לא לשם כך הגעתי לכאן".

רוצים לדבר על זה? בואו לפורום אקטואליה נענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by