בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משאל עם בלי המילה "התנתקות" 

משאל עם בלי המילה "התנתקות"

 
 
חדשות נענע

כך מציעה ועדת משאל העם של הליכוד. הועדה מציעה לקיים משאל עם תוך 80 ימים ולהביא את חוק משאל העם לאישור הכנסת בתוך חודש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת משאל העם של הליכוד תמליץ על קיומו של משאל עם בתוך 80 ימים. השאלה שעליה יידרשו לענות האזרחים היא "האם אתה תומך בהחלטת הכנסת", ובגוף השאלה לא תוזכר המילה "התנתקות". כך פורסם הבוקר (ראשון) במעריב. סיעת הליכוד אישרה לאחרונה בהצבעה טלפונית את הקמת וועדת משאל העם.

חברי הועדה, ח"כים מיכאל איתן, גלעד ארדן ורוני בר און, מתכנסים הבוקר לסיכום המלצותיהם. לפי טיוטת ההמלצות, הוועדה תבקש להביא את חוק משאל העם לאישור הכנסת בתוך חודש, ולקיים את המשאל בעוד ארבעה חודשים. עוד ממליצה הוועדה להטיל את ניהול המשאל על ועדת הבחירות המרכזית או על ועדה מיוחדת שבראשה יעמדו שופטים מבית המשפט העליון.

כל המפלגות המיוצגות בכנסת יוכלו לנהל קמפיינים בעד או נגד המשאל ויתוקצבו עם מימון מיוחד לצורך העניין. בליכוד יחולק התקציב באופן יחסי בין המתנגדים למשאל והתומכים בו. כן יורשו תנועות שאינן מיוצגות בכנסת לנהל קמפיינים בעניין ולממן אותם מכספי תרומות. עלותו המשוערת של קיום המשאל היא 170 מיליון שקלים.

ח"כים ארדן ואיתן צפויים לדרוש לקיים הצבעה על המלצות הוועדה בישיבת סיעת הליכוד מחר. בליכוד מסתמן רוב לקיומו של המשאל, עם קולות 16 חברי הכנסת שהתנגדו לתכנית ההתנתקות בהצבעה בכנסת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by