בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אבו עלא יסע לפאריס להתעדכן במצב ערפאת 
 
 לא מוכן ל``הנהגה מאוחדת``. אבו עלא (רויטרס)   
 
חדשות נענע

יחד עם ראש הממשלה הפלסטיני אמור לנסוע גם אבו מאזן. השניים אמורים להיפגש עם שר החוץ הצרפתי. בינתיים ברשות מדברים על רפורמות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה הפלסטיני, אבו עלא, ומזכ"ל הוועד הפועל של אש"ף, אבו מאזן, יצאו מחר (שני) לפאריס. כך מסרו שר החוץ הפלסטיני, נביל שעת', ושר החוץ הצרפתי, מישל ברנייה. על פי הדיווח, השניים יפגשו עם שר החוץ הצרפתי ויתעדכנו במצבו של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת. עם זאת, בלשכת אבו עלא מכחישים את הדיווח.

בתוך כך, אבו עלא כינס היום את המועצה לביטחון לאומי של הרשות בראמללה בכדי לדון ברפורמות במנגנוני הביטחון הפלסטינים. אתמול דחה אבו עלא את דרישת הפלגים הפלסטינים להקמת "הנהגה לאומית מאוחדת", אך הבטיח "ללמוד את הנושא".

ראש הממשלה הפלסטיני נפגש אתמול עם ראשי מנגנוני הביטחון ברצועה, חברי המועצה הפלסטינית המחוקקת ונציגי החמאס והג'יהאד האיסלאמי. עם ההידרדרות במצבו של ערפאת הכריזו החמאס והג'יהאד על רצונם בהנהגה משותפת, דבר העשוי להעניק להם כוח פוליטי רב בשטחים הפלסטינים.

הבוקר אמר שר הביטחון, שאול מופז, כי ההנהגה הפלסטינית מנסה לעצור את הטרור. לדברי מופז, ההנהגה הוותיקה מנסה ליטול את אחריות לניהול הרשות בהיעדר ערפאת, אולם קשה להעריך אם אכן תצליח להשיג הפסקת אש, כיוון שנראה שארגוני הטרור ידרשו חלק בהנהגה החדשה בתמורה להפסקת פעילות הטרור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by