בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום שלישי ערפאת ינותק מהמכשירים 
 
 יתכנו הפרות סדר בהלוויה. ערפאת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך מעריכים בישראל. בכיר במשטרה: בישראל מאמינים כי ערפאת יקבר בעזה ביום חמישי, שישי או שבת. אתר ערבי מדווח: ערפאת כבר מת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורם בכיר במשטרה אמר אתמול בערב (ראשון) ל-ynet כי "הנחת העבודה בישראל היא שערפאת ינותק מהמכשירים ביום שלישי הקרוב". לדבריו, בישראל מאמינים כי יו"ר הרשות הפלסטינית יקבר ביום חמישי, שישי או שבת.

גל השמועות על מותו של ערפאת הולך וגובר. אתמול דיווח אתר האינטרנט "איסלאם און-ליין", הנחשב לאמין, כי הרופאים בבית החולים "פרסי" שבפאריס הודיעו לסוהא ערפאת כי יו"ר הרשות נפטר, ואין טעם להחזיקו מחובר למכשירי ההנשמה.

באתר דווח כי הרופאים השאירו למשפחת ערפאת ולבכירי הרשות והפתח לקבוע את העיתוי בו יפורסם מותו של ערפאת. לדברי מקורות בבית החולים, בכירי הרשות ביקשו ארכה של 36 שעות בטרם תתפרסם ידיעה על מותו, זאת בכדי שיוכלו לקיים הערכות מצב פנימיות בשטחים הפלסטינים.

בתוך כך, מקורות פלסטינים בכירים טוענים כי נסיעתם של ראש הממשלה הפלסטיני, אבו עלא, ומזכ"ל הוועד הפועל של אש"ף, אבו מאזן, לפאריס היום נועדה להשיב את גופת ערפאת לארץ. לדבריהם, נפתרה המחלוקת ביניהם לבין סוהא בשאלת ניתוקו של הראיס ממכונת ההנשמה. עם זאת, מקורות אחרים טענו כי מטרת הנסיעה היא להתעדכן במצבו של ערפאת.
 

מנהיגים ערבים ירצו להגיע ללויה

 
במשטרת ישראל מאמינים כי הלווית ערפאת תתקיים בעזה, כפי שגורמי ביטחון המליצו לראש הממשלה, אריאל שרון. במערכת הביטחון חוששים כי רבבות פלסטינים מהגדה ינסו להגיע לרצועה דרך מעבר תרקומיא, לחלוק כבוד אחרון לערפאת.

כמו כן, משרד החוץ נערך לבקשות דיפלומטיות מצד מנהיגים בעולם הערבי שירצו להגיע להלווית הראיס. בישראל מנסים להיערך לקליטתם של עשרות דיפלומטים זרים.

בתוך כך, בערב ההלוויה צפויה ועדת ההיגוי העליונה של ערביי ישראל להתכנס, ולהכריז על ימי אבל. במשטרה מתכוונים לאשר קיום תהלוכות ועצרות, אך חוששים כי יהיו הפרות סדר וחסימת צירי תנועה. יתכן גם כי תתקיים שביתה כללית לרגל הלוויה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by