בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בכירי הרשות יטוסו לפאריס, למרות סוהא 
 
 אבו מאזן, בצל הראיס (רויטרס)   
 
חדשות נענע וכתב נענע בשטחים

סוהא ערפאת האשימה את בכירי הרשות בקשר נגד בעלה, ופנתה אל העם הפלסטיני "לחזות בהיקף הקונספירציה". בכירי הרשות ייצאו הערב לפריס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות התקפתה החריפה של סוהא ערפאת, בוטלה הבוקר (שני) טיסתם של בכירי הרשות הפלסטינית לפאריס. נראה כי הביקור, שתוכנן ליום זה, יתבצע רק מחר. בכירי הרשות ייצאו הערב לפאריס, ולדברי מוחמד דחלאן, יבקרו קודם לכן בירדן.

בהופעה שהוגדרה כ"היסטרית" באל ג'זירה, האשימה הבוקר סוהא ערפאת, אשתו של יאסר ערפאת, את בכירי הרשות הפלסטינית בנסיון "לקבור את אבו עמאר בחיים". אבו עמאר הוא כינויו של ערפאת. סוהא אמרה עוד כי מצבו של ערפאת טוב, וכי ישוב בקרוב לביתו. סוהא פנתה לעם הפלסטיני וקראה לו "לחזות בהיקף הקונספירציה" כנגד בעלה, ואף קראה לפלסטינים להתמרד נגד הנהגתם. סוהא ערפאת, שהיא נוצריה אדוקה שסירבה להתאסלם לאחר נישואיה לערפאת, סיימה את דבריה בקריאות חוזרות של "אללהו אכבר".

פרשנים מעריכים כי דבריה של סוהא כוונו לביקורם, שתוכנן ליום זה, בפאריס של אבו מאזן, אבו עלא, ונביל שעת', ובכך פגעה בתדמית "העסקים כרגיל", שניסו בכירי הרשות לשדר בימים האחרונים. ההערכה היא כי שלושת הבכירים יטוסו לפאריס כדי לפקח על ניתוקו של ערפאת ממכשירי הההחייאה, דבר שמקורות בישראל העריכו כי יתרחש מחר, יום שלישי. היום הודיעו השלושה כי טיסתם לפאריס נדחתה למחר, מבלי להגיב אם הדבר קשור להאשמותיה של סוהא.

ברשות הפלסטינית לא נשארו חייבים. מקורות פלסטינים תקפו בעילום שם את סוהא ערפאת, וציינו כי היא נשארה בפאריס, "על חשבון העם הפלסטיני", במשך כל שנות האינתיפאדה, נמנעה מלבקר את בעלה בעת המצור, וכי היא מגנה על מעמדה האישי. סופיין אבו זיידה, סגן שר ברשות הפלסטינית, תקף את סוהא ערפאת בגלוי ואמר שאין זה מתקבל על הדעת שהיא ורק היא תקבע מי יראה את פני ערפאת, לאחר שלא ביקרה אותו בימי האינתיפאדה: "ערפאת לא שייך לסוהא ערפאת", אמר.

הערכות נשמעו, על פיהן סוהא ערפאת מנסה לשמור על כל הונו של ערפאת לעצמה. החוק הצרפתי קובע כי היא ובתה הן היורשות היחידות להון; הבכירים הפלסטינים מנסים, על פי ההערכה, להחזיר את רוב הכסף לאוצר המדינה הפלסטיני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by