בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"המבוקש מס' 1" יוסגר לארה"ב  
 
 זאב רוזנשטיין (משטרת תל אביב)   
 
חדשות נענע

זאב רוזנשטיין נעצר בחשד לסחר באקסטזי, ולקשירת קשר לחיסול ניסים הלפרון. נעצר במבצע משותף של המשטרה וממשלת ארה"ב. מפקד משטרת ת"א: יישר כוח ותודה לכולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר שנים של איסוף מודיעיני, מעקב וניסיונות כושלים להגיש כתב אישום, "היעד המודיעיני מספר 1" של משטרת ישראל, זאב רוזנשטיין, נעצר, וצפוי להיות מוסגר לרשויות בארה"ב.

רוזנשטיין ושלושה אנשים נוספים נעצרו אתמול (ראשון) בחשד לסחר באקסטזי. כמו כן, רוזנשטיין חשוד כי שכר מחסלים מקצועיים מקולומביה, כדי להתנקש בחייו של נסים אלפרון.

רוזנשטיין נעצר במסגרת חקירה משותפת של היחידה המרכזית במשטרת מחוז תל אביב ורשוית החוק בארצות הברית. ישראל מתכוונת להסגיר אותו לידי ארה"ב, שם הוא צפוי לעמוד למשפט. הליכי ההסגרה ייפתחו בימים הקרובים.

פרקליטת מחוז תל אביב, רות דוד, אמרה הערב על מעצרו של רוזנשטיין כי "היום אנו מסכמים פרק ראשון במלחמת החברה הישראלית כנגד אלו הקמו לסכנה. מעצרו של רוזנשטיין הוא פרי עבודת נמלים ממושכת לאורך שנים". דוד אמרה את הדברים במסיבת עיתונאים שנערכה בעקבות מעצרו של רוזנשטיין. מפקד משטרת מחוז תל-אביב, ניצב דוד צור, הודה במסיבת העיתונאים לרשות האמריקנית למלחמה בסמים ולשוטרים שהשתתפו במבצע.

מפקד מחוז תל אביב, ניצב דוד צור, העריך כי "רוזנשטיין ישב הרבה שנים בכלא". "בקשת המעצר לצורך ההסגרה מהווה את סיום הפרק הראשון בחקירה מהמורכבות שידעה משטרת ישראל. החקירה היתה תולדה של שיתוף פעולה חוצה גבולות, בין זרועי ובין לאומי, שבמציאות הופך להיות משמעותי ביותר", אמר.

פרקליטו של רוזנשטיין: כרגיל, הכל סיפורים

פרקליטו של רוזנשטיין, מרדכי כץ, אמר היום בתגובה למעצר כי "אין לי צל של ספק שאין ראיות מוצקות נגד רוזנשטיין. כמו תמיד, זה היה ונותר בגדר סיפורים ודברים לא מבוססים". רוזנשטיין הכחיש באזניו של פרקליטו שניהל עסקות סמים, בארץ או בארצות הברית.

רוזנשטיין נחשב כראשו של אחד מששת ארגוני הפשע הגדולים בישראל. ארגונו הוא השני בגודלו אחרי זה של משפחת אברג'יל. במשך שנים עקבה המשטרה אחרי רוזנשטיין וצותתה לשיחות הטלפון שלו.

לפי חוק ההסגרה, ניתן להסגיר אזרח ישראלי לכל מדינה עמה יש לישראל הסכם הסגרה אך רק במידה והמועמד להסגרה עומד בפני אישום על עבירה שעונשה מעל שנת מאסר. כמו כן לפי הסכם ההסגרה, המוסגר יוכל לשוב לישראל לריצוי עונשו בבית כלא במדינה. לישראל ולארצות הברית הסכמי הסגרה משותפים והאשמה שבגינה נעצר רוזנשטיין מספקת עילה להסגרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by