בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התאבד ב"גראונד זירו" מיאוש בעקבות בחירת בוש  
 
 מתחם ה``גראונד זירו`` (רויטרס)   
 
חדשות נענע

גופתו של אנדרו ויל, בן 25, נמצאה בשטח המתחם עם רובה לצידה. חבריו: הוא היה חובב רכיבה על אופניים, קיווה להיות שף והתכוון להתחתן בקרוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנדרו ויל, בן 25, התאבד במתחם מרכז הסחר העולמי ביום שבת. גופתו נמצאה בקרקעית המתחם כשלידה רובה. לדברי משפחתו, ויל היה מדוכא מאוד בעקבות בחירתו מחדש של נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש. במשטרה נפתחה חקירה נגד חברת השמירה הפרטית המאבטחת את המתחם.

חבריו של ויל סיפרו שהוא היה עובד מחקר באוניברסיטת קולומביה, רוכב אופנים מיומן, צמחוני ודמוקרט. הוא שאף להיות שף ועבד גם במסעדה איטלקית. הוא היה מאורס והתכוון להתחתן בקרוב.

אבטחת מתחם הגראונד זירו מוטלת בידי חברת אבטחה פרטית שנשכרה על ידי המשטרה לפני כשנה כדי לסייע לה בפעולות האבטחה ברחבי העיר. למתחם חמישה שערים ושומרי החברה מוצבים בהם. גאס דאניס, מפקח משטרה מאזור מנהטן אמר כי אבטחת מתחם מרכז הסחר העולמי היא "אחריות החברה הפרטית, המתחם פתוח ויש שם אנשים ופועלים ואני מניח שמישהו יכול לסיים שם את דרכו. האזור הוא לא בדיוק פורט נוקס [מצבור הכספים הפדרלי השמור היטב]". דאניס הוסיף שלדעתו הרעיון לשכור חברת שמירה פרטית לשם אבטחת הגראונד זירו "הוא לא בהכרח הרעיון הטוב ביותר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by