בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גשש בדואי נעצר בחשד לריגול 

גשש בדואי נעצר בחשד לריגול

 
 
חדשות נענע

על פי החשד הגשש, איש צבא קבע, הבטיח להעביר לחיזבאללה מפות ורשימת אותות קריאה בקשר. 35 אנשים נוספים נחקרו, ובהם חיילים רבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל והשב"כ עצרו לפכני כשבועיים וחצי גשש בשירות קבע, בחשד כי הוא נמצא בקשרים עם ארגון החיזבאללה. כך הותר היום (שני) לפרסום. החשוד, אחמד אל-הייב, המתגורר בכפר בית זרזיר שבצפון, נעצר, לפי החשד בעת שהיה בדרכו לגבול לבנון, לפגישה עם אנשי החיזבאללה. בקרוב יוגש נגד אל-הייב כתב אישום בבית הדין התבאי של פיקוד צפון.

מהחקירה עולה כי אל-הייב קיים קשרים עם סוחרי סמים בלבנון, שביקשו ממנו לסייע להם להבריח סמים לארץ. בשלב מסוים דנו עימו הסוחרים באפשרות שירגל לטובת החיזבאללה, והם רקמו תכנית, שלא יצאה אל הפועל, לקיים פגישות בינו לבין אנשי החיזבאללה בלבנון או בסעודיה.

לפי החשד, אל-הייב היה אמור להעביר ללבנון מפות צבאיות, רשימות של אותות קריאה בקשר ומשקפת. מקורות ביטחוניים טוענים כי אל-הייב הודה בחלק מהאשמות שהועלו נגדו.

35 אנשים נחקרו עד עתה, ובהם חיילים רבים. כל הנחקרים נחקרו רק בנוגע להברחות וסחר בסמים. 18 חיילים ואנשי קבע נעצרו, והוגשו 11 כתבי אישום. מרבית העצורים הם בדואי. במשטרה הצבאית החוקרת אומרים כי צפויים מעצרים נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by