בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורות: סוהא עלולה למנוע ביקורים אצל ערפאת 
 
 זעם בעקבות דבריה. סוהא ערפאת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

לדברי גורמים פלסטינים בפאריס, הגברת הראשונה עלולה לא להתיר לאבו מאזן ואבו עלא להכנס לחדרו של ערפאת. וברשות: הפגנות נגד סוהא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוהא ערפאת, אשתו של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, עלולה למנוע מבכירי הרשות לבקר את בעלה. כך אמרו אתמול (שני) גורמים פלסטינים בפאריס.

הלילה הגיעו לפאריס ראש הממשלה הפלסטיני, אבו עלא, מזכ"ל הוועד הפועל של אש"ף, אבו מאזן, ושר החוץ, נביל שעת'. המשלחת אמורה "לבחון את מצבו הבריאותי של ערפאת מקרוב". הבוקר יגיעו השלושה לבית החולים "פרסי" בעיר, בו מאושפז ערפאת.

לפי הערכות, מטרת נסיעתם של השלושה היא לקבל מידע על מצב ערפאת, להשלים את הליכי קביעת מותו ולדון בסידורי הלוויה. בית החולים הודיע קודם לכן כי מצבו של ערפאת יציב, אולם בשל מצבו הבריאותי מוטלות הגבלות על ביקורים אצלו.

יציאת המשלחת תוכננה אמנם לשעות הבוקר, אך היא נדחתה בעקבות דבריה של סוהא לרשת הטלוויזיה הקטארית, אל ג'זירה. סוהא ערפאת טענה בריאיון כי הנהגת הרשות קושרת קשר נגד בעלה. "הביקור של מנהיגי הרשות בפאריס נועד לקבור את ערפאת חי", אמר, "שהעם הפלסטיני ידע שאלה שרוצים לרשת את אבו-עמאר באים לפאריס".

דבריה של הגברת הפלסטינית הראשונה עוררו זעם ברשות. מזכ"ל הנשיאות, טייב עבד אל-דחים, אמר לרשת הטלוויזיה "אל ערביה" כי "דבריה של סוהא אינם מייצגים את העם הפלסטני, ואם ערפאת היה שומע את דבריה הוא היה שולל אותם על הסף". גם מוחמד רשיד, מקורבו של ערפאת, התרעם על דברי סוהא.

יתרה מכך, מאות פלסטינים הפגינו אתמול בכיכר מנרה שבמרכז ראמללה נגד דברי רעיית הראיס. המפגינים הניפו, בין השאר, שלטי הזדהות עם י"ר הרשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by