בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: לרוזנשטיין יש "חפרפרת" במשטרה 
 
 מקבל מידע על החקירה? רוזנשטיין (משטרת תל אביב)   
 
חדשות נענע

במשטרה חושדים כי אחד השוטרים, שנעצר אתמול, מעביר לרוזנשטיין מידע פנימי על חקירתו. במקביל נערכים במשטרה לתהליך הסגרה ארוך לארצות הברית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במסדרונות המשטרה חושדים כי זאב רוזנשטיין מקבל מידע פנימי על החקירה המתנהלת נגדו. ב"קול ישראל" דווח היום (שלישי) כי אחד השוטרים המקורב לחקירה, שוטר שנעצר אתמול, הוא החשוד בהדלפת מידע לרוזנשטיין.

רוזנשטיין, "היעד המודיעיני מספר 1" של משטרת ישראל, נעצר ביום ראשון, וצפוי להיות מוסגר לרשויות בארה"ב, בחשד לסחר באקסטזי. כמו כן, רוזנשטיין חשוד כי שכר מחסלים מקצועיים מקולומביה, כדי להתנקש בחייו של נסים אלפרון. רוזנשטיין יובא היום להארכת מעצרו.

במשטרה מעריכים, עם זאת, כי יעברו חודשים ארוכים עד שיוסגר רוזנשטיין לארצות הברית. תחילה צריכה ארצות הברית להעביר בקשת הסגרה רשמית לישראל, לאחר שבקשה זו תגיע, תוכל פרקליטות המדינה להגיש בקשת הסגרה לבית המשפט המחוזי. רוזנשטיין יוכל לערער על בקשה זו בפני בית המשפט העליון.

כדי שבית המשפט העליון יוכל לאשר את בקשת ההסגרה צריכות ישראל וארצות הברית להציג בפני בית המשפט חומר ראיות מספק. אם בית המשפט העליון אכן יאשר את הבקשה, צריך חתום עליה גם שר המשפטים, כדי שתיכנס לתוקף.

פרקליטו של רוזנשטיין, מרדכי כץ, אמר אתמול בתגובה למעצר כי "אין לי צל של ספק שאין ראיות מוצקות נגד רוזנשטיין. כמו תמיד, זה היה ונותר בגדר סיפורים ודברים לא מבוססים". רוזנשטיין הכחיש באזניו של פרקליטו שניהל עסקות סמים, בארץ או בארצות הברית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by