בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בכיר ברשות: ערפאת מת 
 
 
חדשות נענע

המקור אישר לחדשות נענע: יו"ר הרשות מת, ויוטס לקבורה במוקטעה ברמאללה. ההודעה הרשמית תימסר בבוקר. שעת': מצבו קשה אך נשללה האפשרות להמתת חסד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החוץ הפלסטיני, נביל שעת', אמר הערב (שלישי) במסיבת עיתונאים שנערכה בפריז, כי מצבו של יו"ר הרשות, יאסר ערפאת, קשה אך הוא לא מת. עוד מסר כי ליבו, מוחו וריאותיו מתפקדים כשורה ואין כוונה לנתקו ממכשירי ההחייאה ולבצע בו המתת חסד.

גורם פלסטיני בכיר אמר לחדשות נענע כי הבכירים מעדיפים למסור את ההודעה על מותו של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, רק מהמוקטעה. לדבריו, הבכירים לא רוצים להודיע על מותו של ערפאת בפאריס "כדי שדבריה של סוהא ערפאת לא יתפרשו כנכונים". רעייתו של ערפאת סוהא האשימה אתמול את בכירי הרשות הפלסטינית בכך שהם "רוצים לקבור את אבו עמאר בחיים".

בתוך כך, חברי כנסת ערביים הסועדים עתה עם יו"ר הכנסת, ראובן ריבלין, אמרו שראש הקאדים בגדה המערבית, השייח' תמימי, הוזעק היום לפאריס. לפי הערכות, תמימי יצא לפאריס כדי להכריז על מותו של ערפאת, בדיוק בלילה בו מציינים המוסלמים את עליית הנביא מוחמד לשמיים. גורמים במשטרה העריכו השבוע שיאסר ערפאת ינותק היום מהמכשירים.

טייב אל רחים, יד ימינו של ערפאת, דיבר הערב במסיבת עיתונאים בראמללה. "אנו קוראים לבני עמנו להחזיק מעמד בסיטואציה הקשה מאוד הזו להתלכד ולהיות ליד אחת", אמר. הוא אמר את הדברים במסיבת עיתונאים שכינס במוקטעה ברמאללה יחד עם השר הפלסטיני לענייני משא ומתן סאיב עריקאת. השניים אמרו עוד שההנהגה הפלסטינית ונציגי הארגונים מתכנסים בשעה זו במוקטעה כדי " לקבוע את ההסדרים ולעקוב אחרי מצבו של היו"ר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by