בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוס אנג'לס: שבה אישה בקונסוליית מקסיקו ונורה 

לוס אנג'לס: שבה אישה בקונסוליית מקסיקו ונורה

 
 
חדשות נענע

אלמוני פרץ לקונסוליה כשהוא לבוש שחורים ונושא שלט. הוא נורה לאחר שיצא מהבניין כשהוא אוחז את האישה. לא ברור מצבו. האישה חולצה ללא פגע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חמוש שבה הערב (שלישי) אישה בקונסוליית מקסיקו בלוס אנג'לס. הוא נורה על ידי המשטרה ששהתה מחוץ לבניין. החטופה הצליחה לברוח ללא פגע.

בקלטת וידיאו שצולמה בקונסוליה נראה כי החוטף כשהוא אוחז בצווארה של האישה, תוך שהוא גורר אותה אל מחוץ לבניין ונורה על ידי כוח משטרה שהמתין לו. החוטף נפל על הקרקע והשוטרים הצליחו לחלץ את האישה מידיו. הכוח תפס את האיש והעביר אותו מהמקום. עדיין לא ברור מהו מצבו.

החוטף לבש בבגדים שחורים, לגופו הוצמד שלט שנכתב בכתב יד. בצילומים לא נראה הכתוב על השלט באופן ברור. מיד בתחילת האירוע חסמו השוטרים את הגישה לקונסוליה שממוקמת באזור העסקים של לוס אנג'לס. הכוח לווה באמבולנסים ומכבי אש.

סמלת קטרין פלויס ממשטרת לוס אנג'לס מסרה כי לא ידוע לה על חטופים נוספים הנמצאים בבניין. לאחר הירי, פרצה יחידת החילוץ לבניין. דובר משרד החוץ המקסיקני, אלן נחום, מסר לסי.אן.אן כי האיש שהיה חמוש לא הועסק בקונסוליה. עוד הוסיף כי החוטף נכנס לבניין וביקש לדבר עם נציגי התקשורת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by