בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהיג דת מוסלמי: לא תהיה המתת חסד  
 
 אבל על מותו של ערפאת (רויטרס)   
 
חדשות נענע וכתב נענע בשטחים

בכירי הרשות מתכננים לערפאת טכס לוויה כפול, שיכלול אשכבה בקהיר. ארצות הברית לישראל: אפשרו קבורת ערפאת ברמאללה. הקבינט אישר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש בתי הדין השרעיים, השייח תמימי, המקורב ליאסר ערפאת יצא בצהריים (רביעי) מביקור בחדרו בבית החולים "פרסי" בו הוא מאושפז ואמר לעיתונאים: "ערפאת לא ינותק ממכונות ההנשמה, לא תהיה המתת חסד - זה מנוגד לאיסלאם". כך דווח בגלי צה"ל.

הקבינט הבטחוני אישר את קבורתו של ערפאת ברמאללה. ההחלטה התקבלה למרות המלצה שלילית של צה"ל, ולאחר שהתקבלה פניה אמריקנית רשמית לאשר את קבורתו. עוד קודם לכך, דיווחה רשת אל-ערבייה כי הושגה הסכמה בין בכירי הרשות לבכירים ישראלים על קבורתו של ערפאת ברמאללה.

בכירי הרשות הפלסטינית מתכוונים להודיע היום על מותו של יאסר ערפאת. בתוך כך, החל תכנון קבורתו של הראיס. על פי הצעה מצרית, שהפלסטינים צפויים לקבל, ייערך מחר בקהיר טקס אשכבה, ואילו קבורתו של ערפאת תתרחש מחרתיים, יום שישי, ברמאללה. ראש הממשלה הפלסטיני לשעבר, אבו מאזן, ייצא הלילה לקהיר לקבל את ארונו של ערפאת, שיוטס לשם ככל הנראה במטוסו הרשמי של נשיא צרפת, ז'אק שיראק. הדבר פתר בעיות שחששו מהן בישראל, כגון בקשה של מנהיגי מדינות ערב להגיע לרמאללה; ההערכה היא כי המנהיגים יסתפקו בטכס האשכבה.

מקורות במשרד הבטחון אמרו הבוקר כי נשקל שחרור מאות אסירים, כמחווה לראשי הרשות החדשים, אך בלשכת ראש הממשלה הכחישו זאת נמרצות.
 

ערפאת "התעורר" לצורך מאבק הירושה

 
מקורות פלסטינים מסרו לחדשות נענע כי לפני ששקע ערפאת ב"תרדמת עמוקה", אמרו לו מקורביו כי אבו עלא ואבו מאזן באים לבקרו. מילותיו האחרונות של ערפאת, על פי אותם מקורות, היו: "שרק אבו עלא ייכנס". ראוי לציין כי קודם לכן דיווחו הפלסטיני על כך שערפאת שקוע בתרדמת, שאבריו הפנימיים אינם מתפקדים, וכי הוא איבד את כישוריו השכליים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by