בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלושה מושעים בחשד למסכת התעללויות באוטיסטים 

שלושה מושעים בחשד למסכת התעללויות באוטיסטים

 
 
חדשות נענע

נציב שירות המדינה הורה אתמול על השעייתם של רופא, אחות וסייע ממוסד "איתנים". על פי החשד היכו, האכילו מטופלים בקיא, ומנעו טיפול רפואי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהל המחלקה לאוטיסטים בבית החולים הפסיכיאטרי "איתנים", ד"ר דניאל מאיר, הושעה אתמול (שלישי) מכל עבודה במערכת הבריאות הממשלתית-ציבורית בחשד להתעללות במטופלים אוטיסטים במחלקתו. כך פורסם ב"הארץ". ההשעיה באה בהוראתו של נציב שירות המדינה, שמואל הולנדר, במסגרת ההליכים הפליליים הננקטים נגדו בימים אלה.

במסגרת הוראתו, דרש הולנדר להשעות גם את האחות הראשית במחלקה, דנה בן מאיר, ואדם נוסף שעבד במקום כסייע, סימון פיינשטיין, בגין חשדות דומים. מדובר בצעדים חריפים הננקטים לראשונה נגד החשודים בבפרשת ההתעללויות. הולנדר שיגר לשלושת המושעים מכתבים, בהם כתב כי הצעד נעשה על מנת למנוע את "הפגיעה הממושכת בתדמית ובמעמד של הרפואה הציבורית בציבור".

ד"ר מאיר חשוד בפעולה "בניגוד למתחייב בחוק ומתוקף החובות האתיות והמוסריות המוטלות עליך בהיותך רופא, המצופה כי ינהג בכבוד ובהגינות במטופליו", כך ציין הולנדר במכתבו. האחות, בן מאיר, חשודה בהתעללות שיטתית, פיסית ונפשית, במספר רב של מטופלים אוטיסטים. כמו כן, חשודה בן מאיר במתן הוראות בהן כרוכות פעולות התעללות, ובמניעת דיווחים לממונים עליה. על פי החשד מנעה טיפול רפואי, האכילה מטופים בקיא ובכפייה והנחתה להרגלי עבודה אכזריים.

הסייע המושעה, פיינשטיין, חשוד במסכת התעללויות דומה לזו של בן מאיר. במכתבו של הולנדר צויין כי פיינשטיין אף הסב חבלות למטופלים, נהג להשליך עליהם חפצים, ואף הלביש את אחד המטופלים בחזיית אישה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by