בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש מועצת מנחמיה התפטר במחאה על גירעון 
 
 חוב המשכורות עומד על 1.15 מיליון שקלים (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

בצעד חסר תקדים התפטר עמית בן-צבי, במחאה על התנהלות משרד הפנים מול הגירעון הקשה של המועצה. בן-צבי קרא לשר הפנים להתפטר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בצעד חסר תקדים התפטר ראש מועצת מנחמיה, עמית בן-צבי, התפטר מתפקידו במחאה על הגירעון הקשה בו נתונה רשות העיר בשל "הקשיים שמשרד הפנים מערים על יישומה של תוכנית ההבראה של המועצה". כך פורסם היום (רביעי) ב"הארץ". לדבריו, "המועצה התחייבה לתוכנית הבראה מכאיבה, אולם משרד הפנים לא היה מוכן להתחייב מצדו כלפי מועצת הרשות, מה יהיה היקף הסיוע שיגיש למנחמיה, במסגרת תוכנית ההבראה".

הגירעון בו נתונה מועצת מנחמיה, אומר בן-צבי, עומד על 11 מיליון שקלים. עובדי הרשות לא קיבלו משכורות זה שמונה חודשים, וחוב המשכורות המצטבר עומד על כ-1.15 מיליון שקלים. זאת, לדבריו, לצד חוב של למעלה מ-200 אלף שקלים לחברת מקורות, שניתקה את אספקת המים ליישוב. גם מערכת החינוך בעיר מושבתת זה שלושה שבועות, בשל סירובם של קבלני הסעות התלמידים להמשיך לעבוד ללא תשלום.

עם התפטרותו קרא בן-צבי לשר הפנים, אברהם פורז, "להתפטר מתפקידו ולקחת אחריות על המחדל המתמשך במנחמיה". משרד הפנים קיבל את התפטרות בן-צבי, ומינה לראש הרשות את ממלא מקומו, איבור אלטשולר. בהודעת המשרד נמסר כי "למועצה המקומית מנחמיה לא הוכנה תוכנית הבראה זה מספר חודשים וכדי ליישם את פסק הדין של בית הדין הארצי לעבודה, שלפיו עד סוף אוקטובר יש לחסל את חוב השכר לעובדים עד לתשלום משכורת אוגוסט, נכפתה על הרשות תוכנית הבראה ומונה לה חשב מלווה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by