בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אל-אווסט: איראן מספקת מזל"טים לחיזבאללה 

אל-אווסט: איראן מספקת מזל"טים לחיזבאללה

 
 
חדשות נענע

איראן הכשירה 30 מומחים לתפעול מזל"ט, והעמידה אותם לרשות חיזבאללה. כך דווח בעיתון א-שארק אל-אווסט. הערכה: לחיזבאללה 8 מזל"טים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איראן הכשירה שלושים מומחים להפעלת מזל"ט (מטוס זעיר ללא טייס), והעמידה אותם לרשות ארגון חיזבאללה. כך דווח הבוקר (רביעי) בעיתון הערבי א-שארק אל-אווסט, היוצא לאור בלונדון. את הדיווח העביר גורם בכיר במשמרות המהפכה האיראנים, לדבריו איראן סיפקה לחיזבאללה שמונה מזל"טים, שאחד מהם הצליח לחדור לתחומי ישראל ביום ראשון השבוע.

המזל"טים שבידי חיזבאללה הם מדגם "מירסאד 1", תוצרת התעשייה הצבאית האיראנית. משלוח המטוסים הגיע ללבנון במהלך חודש אוגוסט השנה. עם זאת, העריך הגורם, הגורם העריך כי מדובר, למעשה, בתוצרת אמריקנית. שימושם העיקרי של המטוסים, לדבריו, הוא לתיצפות ואיסוף מודיעין, והם מופעלים בעיקר בעיראק, נגד כוחות צבא ארצות הברית.

על פי הדיווח, על המזל"ט שלוש מצלמות, רדאר דיגיטלי ואמצעי שידור אלקטרוניים. גובה הטיסה המקסימלי שלו הוא 6,000 רגל, והוא יכול לנוע במהירות מירבית של 120 קמ"ש. לדברי הגורם, באיראן מפתחים בימים אלה דגם מתקדם של המטוס, המסוגל לטוס בגובה כמעט כפול מקודמו, ובמהירות של עד 160 קמ"ש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by