בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קרובי ראש ממשלת עיראק נחטפו בבגדד 
 
 חייל אמריקני לפני מתקפה בעיר פלוג`ה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

שלושה בני משפחתו של ראש ממשלת עיראק, עיאד עלאווי, נחטפו בחסות קרב יריות. החוטפים מאיימים להוציאם להורג אם האמריקנים לא יפסיקו ללחום בפאלוג'ה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלושה מבני משפחתו של ראש הממשלה של עיראק, עיאד עלאווי, נחטפו אתמול מביתם בבגדד. כך דווח היום (רביעי) בסוכנות רויטרס. החטופים הם בן דודו הראשון של עלאווי, אשתו ובן משפחה נוסף. במהלך חטיפתם התנהל קרב יריות קצר במקום, ועדיין לא ברור אם אחד החטופים נפגע מן הירי.

החוטפים דורשים מעלאווי להפסיק את המתקפה המשולבת של צבא ארצות הברית וצבא עיראק על העיר פאלוג'ה. הם הצהירו כי אם המתקפה לא תיפסק בתוך 48 שעות יוצאו החטופים להורג.

המתנגדים למדיניותו של עלאווי השמיעו בימים האחרונים ביקורת חריפה נגדו, בשל המתקפה הנרחבת של צבא ארצות הברית על פאלוג'ה, במהלכה נכבשו מחדש כ-70 אחוזים משטחי העיר עד כה. בעקבות ההתקפה הכריז עלאווי על מצב חירום לתקופה בת 60 ימים, והטיל עוצר על פאלוג'ה ועל בגדד.

מאז בחירתו קיבל עלאווי איומים רבים על חייו מצד ארגוני טרור המתנגדים לנוכחותם של הכוחות האמריקנים בעיראק. ארגונים אלה רואים בו כמנהיג שנבחר על ידי הכוחות הכובשים, וכמשתף פעולה. ארגון הטרור של אבו מוסעב א-זרקאווי אף הכריז פרס על ראשו של עלאווי, וניסה להתנקש בחייו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by