בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השבוע שחלף: העולם בתמונות 
 
 
חדשות נענע

אמריקנים בפאלוג'ה, מעשנים בסקוטלנד, מסגד באיסלמבד ופסטיבל בהודו. האירועים שקרו השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נחתים אמריקנים נושאים חבר פצוע מפצצת מרגמה שהתפוצצה בעמדתם שליד העיר פאלוג'ה שבעיראק. האמריקנים כבר הצליחו לכבוש שבעים אחוזים מפאלוג'ה, שהיתה בידי המורדים מזה חצי שנה. אולם יתכן כי הלחימה בעיר תיפסק לאחר שנחטפו קרובי משפחתו של ראש ממשלת עיראק, עיאד עלאווי. החוטפים מאיימים כי אם תוך 48 שעות לא תיפסק הלחימה, יוצאו החטופים להורג.

ברלוסקוני מחכה
 
 
ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, מחכה להגעתו של נשיא פורטוגל, חורחה סאמפריו, לפני שהם ייפגשו בארמון קיג'י שברומא. איטליה היא אחת מהמדינות היחידות באירופה התומכת במלחמה האמריקנית בעיראק, וברלוסקוני הודיע כי החיילים האיטלקים ישארו בעיראק "ככל שידרש".

מוות בסקילה בניגריה
 
 
האיארה איברהים בת ה-18 מחכה לשמוע את תוצאות ערעורה כנגד עונש המוות בסקילה שהוטל עליה בבית המשפט בדאס שבניגריה. האיארה, הנושאת ברחמה ילד, הואשמה בקיום יחסי מין מחוץ לנישואים. לסיפור יש סוף טוב, בית המשפט האיסלאמי לערעורים פסל את ההחלטה להוציא את איבראהים להורג.

ממתינים ללוויית הראיס
 
 
 
קציני ביטחון פלסטינים עומדים ליד מתחם הקבר של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, בראמללה. בימים האחרונים הסתובבו שמועות שונות לגבי מותו של ערפאת, ולמרות שטרם התקבלה הודעה רשמית על מותו, החלו כבר לדבר ברשות על סידורי הלוויה.

בניה בספרד
 
 
שלט ענקי בצורת פר ניצב מעל אתר בניה לשכונות דיור חדשות במדריד שבספרד. קרן הסעד הבינלאומית הודיעה כי תכנית הדיור החדשה של המפלגה הסוציאליסטית הספרדית, שמטרתה להקטין את העליות החדות במכירי הבתים, כשלה בלהתגבר על בעיות מהותיות, ואינה מצליחה לשפר את המצב.

הרמדאן באיסלמבד
 
 
מסגד פייסל באיסלמבד שבפקיסטן טובל באור לרגל הלילה ה-27 לחודש הרמדאן, החג המוסלמי.

סיגריות אחרונות בסקוטלנד
 
 
לקוח מעשן סיגריה באחד מאחרון בתי הקפה בגלאסגו, סקוטלנד, שמתירים עישון. סקוטלנד עומדת ללכת בעקבות אירלנד, ולאסור על עישון במקומות ציבוריים.

ממתינים בסלובניה
 
 
אישה מבוגרת מחכה באוטובוס בבירת סלובניה, ליובליאנה. תנאי מזג אוויר גרועים גרמו לעיכובים בתחבורה, ולשאר בעיות בעיר.

חוגגים בהודו
 
אמן הודי מבצע גימור אחרון בצלמי קאלי, אלת הכוח ההינדית, בעיר שנדיגאר. צלמי האלה ישמשו בפסטיבל דיוואלי, הפטיבל ההינדי הגדול ביותר, שיערך בנובמבר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by