בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שניים באחת: גלולת פלא להרזיה ולהפסקת עישון 
 
 ההשמנה הפכה לבעייה מרכזית בעולם כולו. אדם בסין (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בתוך שנה וחצי ניתן יהיה לקנות בבריטניה גלולה אחת שתסייע לכם להפסיק לעשן וגם להוריד במשקל. יו"ר הפורום להשמנת יתר: נוכל להציל חיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"גלולת פלא" שמסייעת לאנשים לפהחית ממשקלם ולהפסיק לעשן תוצא למכירה בבריטניה בתוך שנה וחצי, כך מדווחת היום (רביעי) רשת הטלוויזיה "סקיי". הגלולה משפיעה על חלק במוח שאחראי על מוטיבציה ועל שליטה בתיאבון.

החוקרים מפתחים את הגלולה כדי להילחם בגורמים למחלות לב, ביניהם השמנת יתר, חילוף חומרים איטי וכדי לסייע בהפסקת עישון. דיוייד האסלאם, יו"ר הפורום הלאומי להשמנת יתר בבריטניה, אומר כי "זוהי תרופה ייחודית לגמרי" וטוען כי תוצאות הניסויים של הגלולה מעודדים ביותר.

הגלולה נבדקה במשך שנתיים על 3,000 חולים בארצות הברית ובקנדה, והוכח כי אלו שנטלו את הגלולה הפחיתו ממשקלם ומהיקף המותניים שלהם. לדבריו, "הגלולה מפחיתה משקל, מסייעת בהפסקת עישון ומפחיתה את רמות הכולסטרול בדם". האסלאם מוסיף כי "אנחנו באמת יכולים להציל חיים בעזרת הגלולה, וכן להפחית את הוצאות הטיפול הרפואי בהשמנת יתר ובסיבוכים הנלווים לה".

בחודש מאי השנה הכריז ארגון הבריאות העולמי על המלחמה בהשמנת היתר. הארגון מגבש תכנית פעולה ליישום הגבלות על תעשיות המזון המעובד, הן בכמויות הסוכר, השומן והמלח שמשולבות במזון זה, והן בשיווקו של מזון זה לילדים. התכנית תכלול גם גיבוש תפריט מומלץ לציבור הרחב, והנחלת מדיניות של פעילות גופנית בריאה בקרב האוכלוסיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by