בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחר: טקס האשכבה של ערפאת 
 
 מקדש יוקם על קברו. מתאבלים על ערפאת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הטקס יתקיים בקהיר. לאחר מכן תועבר גופתו של ערפאת לקבורה במוקטעה ברמאללה. ברשות עדיין טוענים: ערפאת חי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכירים ברשות הפלסטינית ובהנהגה הדתית הפלסטינית מתעקשים שיו"ר הרשות, יאסר ערפאת, עדיין בחיים, אולם סידורי הקבורה נמשכים. ככל הנראה, מחר ייערך בקהיר, בירת מצרים, טקס האשכבה של הראיס.

לאחר טקס האשכבה תועבר גופתו של ערפאת אל המוקטעה במראללה, שם יובא לקבורה ביום שישי. לאיזור המוקטעה יגיעו בימים הקרובים דחפורים אשר יסייעו בהקמת מקדש בו ייקבר האייקון החזק ביותר בעולם הפלסטיני כיום.

עם זאת, עדיין לא הוצאה הודעה רשמית המבשרת על מותו של ערפאת. נשיא בתי הדין השרעיים, השייח תייסיר תמימי ביקר את ערפאת בבית החולים בפאריז ואמר כי "כל עוד יש סימן כלשהו לחיים, מתזוזה ועד חום גוף, ערפאת נחשב חי".

שר החוץ הפלסטיני, נביל שעת', אמר היום כי ערפאת נמצא "במצב חמור מאד" אולם הוא עדיין בחיים. לדברי שעת, הכבד והכליות של הנשיא חדלו לפעול, אולם הלב והריאות עדיין ממשיכים לתפקד. עם זאת, כבר מחר בצהריים צפויה לצאת הודעה רשמית על מותו של ערפאת, בתום הדיונים שמקיימים כעת בכירי הרשות ברמאללה.

הקבינט הבטחוני אישר היום את קבורתו של ערפאת ברמאללה. ההחלטה התקבלה למרות המלצה שלילית של צה"ל, ולאחר שהתקבלה פניה אמריקנית רשמית לאשר את קבורתו. הקבינט החליט כי על אבטחת ההלוויה יהיו מופקדים הפלסטינים, אולם ישראל תהיה מופקדת על אבטחה איזורית של העיר רמאללה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by