בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פעילי שמאל יגיעו להלווית ערפאת 
 
 אורי אבנרי מפגין (לעמ)   
 
חדשות נענע

הזמנות נשלחו לחברי "גוש שלום" ולמנהיג התנועה, אורי אבנרי. מחר תתחיל הלוויתו של ערפאת. כוננות בצה"ל לקראת פיגועים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה עשרות פעילי שמאל צפויים להשתתף בהלווית ערפאת מחר (שישי). הזמנות נשלחו לאורי אבנרי, ולאנשי תנועת "גוש שלום", בראשה הוא עומד. עוד צפויים להגיע ללוויה יצחק פרנקנטל, אב ששכל את בנו בפעולת טרור, ותדי כ"ץ, ההסטוריון השנוי במחלוקת שטען כי כוחות צה"ל ביצעו טבח בכפר טנטרה. כמו כן צפויים להשתתף בהלוויה ברמאללה כל חברי הכנסת הערביים. מצה"ל נמסר כי כל ישראלי שירצה להכנס לשטחי הרשות, יצטרך לחתום על כתב ויתור, בו הוא מסיר מצה"ל ומישראל את האחריות לשלומו.

הנשיא שיראק ביקר בצהרים בבית החולים "פרסי", וחלק כבוד אחרון לערפאת. הלוויתו של ערפאת תתחיל מחר בטכס אשכבה בקהיר, שיתחיל כאשר סוסים ערביים יגררו בכרכרה את ארונו מנמל התעופה למסגד, בו ייערך טכס האשכבה. לאחר טכס האשכבה, יוטס ארון האבן של ערפאת לרמאללה.

מצרים ואיראן הביעו צער על מותו של ערפאת, ומצרים הכריזה על שלושה ימי אבל. הפלסטינים הכריזו על שבוע שביתה כללית, ועל חודש אבל.
 

כוננות בצה"ל מחשש לפיגועים

 
בצה"ל הגבירו את הכוננות מחשש לפיגועים, זאת לאחר שגדודי אל אקצה הודיעו כי יבצעו פיגוע בנקמה על מותו של ערפאת. עוד הוחלט כי הסגר המלא על השטחים יימשך. מפכ"ל המשטרה, משה קראדי, הודיע כי למשטרה הגיעו התראות על כוונת פלסטינים לפגוע בעיתונאים ישראלים שיסקרו את לווית ערפאת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by