בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: תוכנית ההתנתקות תתבצע כמתוכנן 
 
 משא ומתן במטרה להגיע להסדר. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

רה"מ התייחס לשינויים ברשות הפלסטינית ואמר כי הוא מקווה שהמשא ומתן יחודש במהרה. לדבריו, מותו של ערפאת עשוי להוות מפנה היסטורי במזרח התיכון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, התייחס היום (חמישי) לשינויים ברשות הפלסטינית בעקבות מותו של יו"ר הרשות, יאסר ערפאת, ואמר כי תוכנית ההתנתקות תתבצע כמתוכנן. שרון הוסיף בנאום בוועידת רה"מ לקידום הייצוא, כי הוא מקווה שהפלסטינים יתעשתו במהרה וישובו לנהל משא ומתן עם ישראל על מנת להגיע להסדר.

שרון אמר כי הוא יעשה כל מאמץ להגיע להסדר עם הפלסטינים וכי מותו של ערפאת עשוי להוות מפנה היסטורי במזרח התיכון. לדבריו, הנהגה פלסטינית חדשה צריכה לפעול במטרה לפתור את הבעיות ברשות ובראש ובראשונה עליה לפעול כנגד הטרור.

שר האוצר, בינמין נתניהו, טען הבוקר כי יש להתנות כל משא ומתן עם ההנהגה הפלסטינית החדשה בהתחייבות מצידה להפסיק את הטרור ולהילחם בו. נתניהו הוסיף כי כל משא ומתן צריך להיעשות על בסיס עקרון ההדדיות שדורש תמורות והישגים תמורת ויתורים מצד ישראל.

שרון התייחס לדברי נתניהו בנאומו בוועידה לקידום הייצוא ואמר: "מי שרוצה לוותר על הישגי ההסכם ביני לבין הנשיא ג'ורג' בוש, יתחיל לחפש פתרונות אחרים. כך גם מי שלא רוצה הסכם עם הפלשתינאים. אני רוצה להגיע להסדר".

נשיא המדינה, משה קצב, התייחס הבוקר למותו של ערפאת והביע תקווה שהפלסטינים יתאוששו במהרה מאבלם וישכילו לבחור הנהגה חדשה שתפעל לטובתם. קצב אמר כי הוא מאמין שתום עידן ערפאת יאפשר להנהגה הפלסטינית לחדש את המשא ומתן ולפעול נגד הטרור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by