בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יפה לך אחותי 
 
 סבלה מדיכאון (ארכיון)   
 
חדשות נענע

אורנגוטן שסבלה חלק נכבד מחייה מדיכאון בשל משקל יתר, פורחת שוב, לאחר שעברה דיאטה והשילה יותר מ-40 קילוגרם ממשקלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אורנגוטן שסבלה חלק נכבד מחייה מדיכאון בשל משקל יתר, פורחת שוב, לאחר שהשילה עשרות קילגורמים בדיאטה מיוחדת, שכללה אימוני כושר מפרכים. כך דיווחה היום (חמישי) תחנת הטלוויזיה אן.בי.סי.

מגי, האורנגוטן בת ה-43 מגן החיות בשיקאגו, היתה נתונה שנים בדיכאון עמוק שנגרם בין היתר בשל משקל היתר ממנו סבלה. "היא בקושי היתה פעילה. למעשה, קראנו לה בטטת הכורסא שלנו כי רוב היום היא בכלל לא זזה", אמרה קרול סודארו, המאלפת של מגי. היא הסבירה כי משקל היתר גרם לאורנגוטן להתבודד ובשל כך היא לא התעברה מעולם.

בסופו של דבר החליטו בגן החיות לעשות מעשה ולעזור למגי לחזור לגזרתה הקודמת. הם שכרו לה מאמן אישי שעבד איתה מידי יום על תרגילי התעמלות שונים. כמו כן דיאטנית מקצועית הרכיבה למגי תפריט מיוחד להרזיה. לאחר שנה של אימונים מפרכים הצליחה מגי להשיל 45 קילוגרם ממשקלה.

כעת נמצאת מגי במרכז העניינים בגן החיות של שיקאגו. עובדי גן החיות מדווחים כי היא החלה להתחבר עם שאר האורנגוטנים בגן, ויודעי דבר אף מספרים על רומן חדש שמתפתח בינה לבין אורנגוטן זכר. קרול סודארו המאלפת מעריכה כי אם תשמור מגי על גזרתה, לא ירחק היום שתתעבר ויוולד לה אורנגוטן קטן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by